BEAM Iridium Aktívna Anténa (RST740)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČASŤ #:
- RST740
- ORIGIN:
- Spojené štáty
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Iridium-Active-RST740
BEAM Iridium Aktívna Anténa (RST740)
Beam RST740 Iridium Aktívna Anténa je malá, všesmerová anténa s kvalitným krytom. Je navrhnutá na použitie na Iridium BEAM dokoch a termináloch, kde sú potrebné dlhé RF káble. Tento produkt je určený na použitie iba s aktívnymi káblami. Umožňuje dĺžky káblov od 23m do viac ako 100m (328 stôp). Prichádza s kompletným napájacím zdrojom [15V DC výstup].
Ak inštalácia presahuje 20m / 60’, stáva sa nákladovo efektívnejšie použiť aktívnu/napájanú Iridium anténu, ktorá umožňuje oveľa tenší a lacnejší kábel na prevádzku až do 100m / 300’, čo by nikdy nebolo možné s pasívnou Iridium anténou. Aktívna Anténa RST740 bude fungovať so všetkými Beam produktmi a akýmikoľvek Iridium zariadeniami, avšak vyžaduje schválený Beam Aktívny Anténový kábel na použitie, aby sa spravoval výkonový zosilňovač cez RF linku k anténe.
POZNÁMKA: Kombinovanie Aktívnej Antény so Štandardnými Káblami poškodí Anténu.
Specifications
| ČASŤ # | RST740 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITIA | MARITIME |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | ANTENNA |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505 |
| VLASTNOSTI | ACTIVE |
| CERTIFIKÁCIE | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 208,5 mm (8,21 pouces) |
| DIAMETER | 142,4 mm (5,61 μm) |
Feature
• Schválené Iridium
• Vysokokvalitný kryt
• Aktívna anténa
• Montáž na stožiar/tyč
• Biela malá veľkosť/stopa
• Omni smerová
• Podporuje dlhé káblové vedenia
• Napájací rozvodný box súčasťou (požaduje 9-32 VDC)
• 12-mesačná záruka na opravu alebo výmenu