Cobham SAILOR Fleet One námorný internetový systém s 10 metrovým káblom (403744A-00591)
In stock
- ZNAČKA:
- COBHAM
- MODEL:
- FLEET ONE
- ČASŤ #:
- 403744A-00591
- ORIGIN:
- Čína
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Cobham-SAILOR-Fleet-One
Cobham SAILOR Fleet One (403744A-00591)
Fleet One poskytuje globálny hlas, regionálne IP dáta až do 100kbps a SMS správy
Malé plavidlá, veľká sila
So svojou kompaktnou, ľahkou anténou a jednoduchou inštaláciou je SAILOR Fleet One cenovo dostupným vstupom do sveta námorného satelitného spojenia, ktorý vás udržuje pripojených za každých okolností. Umožňuje spoľahlivé hlasové volanie a pripojenie na internet prostredníctvom služby Inmarsat Fleet One, ktorá využíva silu etablovanej satelitnej konštelácie Inmarsat-4 pre globálne pokrytie.
Rôzne aplikácie
SAILOR Fleet One umožňuje pripojenie dát až do 100kbps a hlasové volanie na jednej linke. Jeho schopnosti ponúkajú významnú komunikačnú funkčnosť pre vlastníkov menších lodí a profesionálnych plavidiel. SAILOR Fleet One môže byť malý, ale má dostatok sily na to, aby poskytol dostatočnú šírku pásma pre e-maily, prehliadanie webu, sociálne médiá, elektronické dokumenty/hlásenia a aplikácie Machine-to-Machine (M2M).
Jednoduchá inštalácia
Pretože je anténa SAILOR Fleet One malá a ľahká, je neuveriteľne jednoduché ju nainštalovať. Pripojenie antény k zariadeniu pod palubou je dostatočne jednoduché, že nadšení vlastníci si môžu inštaláciu a údržbu zvládnuť sami. V kombinácii so spoľahlivým, cenovo konkurencieschopným časom vzduchu je SAILOR Fleet One dokonalým úvodom do satelitného spojenia pre malé plavidlá.
Nezrovnateľný pôvod
SAILOR Fleet One je navrhnutý podľa rovnakých vysokých štandardov ako existujúca produktová línia SAILOR FleetBroadband, ktorá využíva rovnaké satelity Inmarsat-4 ako služba Fleet One. Na túto kvalitu sa spolieha viac ako 45 000 používateľov po celom svete. S dôrazom na jednoduchosť použitia a odolnosť sa na SAILOR Fleet One dá spoľahnúť, že poskytne spoľahlivé, vysokokvalitné komunikácie, či už plávate na mori alebo lovíte ryby na živobytie.
Specifications
| MODEL | FLEET ONE |
|---|---|
| ČASŤ # | 403744A-00591 |
| GPU | 200 TOPS |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN, SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | COBHAM |
| SIEŤ | INMARSAT |
| TYP POUŽITIA | MARITIME |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | SYSTEM |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| RÝCHLOSŤ DÁT | UP TO 100 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
What's included
[
"403050C-00581 SAILOR Flotila One Nad palubou Jednotka
",
"403739A-00581 SAILOR Flotila One Pod palubou Jednotka
",
"403670A-00500 Thrane IP Rukoväť vrátane držiaka, Káblová
",
"37-107338 SAILOR Anténny kábel, 10 metrov
",
"83-141368 SAILOR Flotila One CD rom s UIM,QG,IG"
]