Hughes 9211 BGAN HDR Prenosný satelitný internetový terminál s WiFi (3500841-0002)
In stock
- ZNAČKA:
- HUGHES
- MODEL:
- 9211 BGAN HDR
- ČASŤ #:
- 3500841-0002
- ORIGIN:
- Spojené štáty
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-HDR-9211
Hughes 9211 BGAN HDR Prenosný satelitný internetový terminál s WiFi
Odolný a ľahký Hughes 9211-HDR je cenovo dostupný terminál s vysokou prenosovou rýchlosťou, ideálny pre médiá, vlády, NGO, mobilných poskytovateľov zdravotnej starostlivosti a ďalších, ktorí požadujú najlepšiu rovnováhu medzi vysokým výkonom, kvalitou služieb a najnižšími nákladmi.
9211-HDR sa môže pochváliť tvrdeným, kompaktným a elegantným dizajnom - najmenší a najľahší HDR-capable BGAN na svete. Používatelia sa môžu pripojiť pri prenosových rýchlostiach nad 650 kbps s funkciami ako je zabudovaný prístup WiFi pre viacerých používateľov.
Externá napájaná anténa je k dispozícii na podporu dlhých RF káblových pripojení pre dočasné alebo trvalé inštalácie na pevných miestach. Používateľ má dokonca slobodu pripojiť doplnkovú anténu na sledovanie vozidiel, čo umožňuje komunikáciu na cestách priamo z terminálu 9211-HDR.
Hughes 9211-HDR umožňuje používateľom posielať a prijímať IP prevádzku cez Ethernet a/alebo 802.11 b/g/n WiFi a hlas alebo fax cez štandardné telefónne pripojenie. Je to celé založené na IP a ponúka pozadie IP triedy 1 alebo voliteľné, vyhradené úrovne kvality služieb (QoS).
Služobná sieť BGAN HDR spoločnosti Inmarsat teraz ponúka nové a vyššie prenosové rýchlosti. Hughes 9211-HDR podporuje najvyššie dostupné prenosové rýchlosti (nad 650 kbps) na prenos videa a iných kritických údajov z terénu. Podporujú sa asymetrické prenosové rýchlosti, čo umožňuje používateľom lepšie prispôsobiť službu svojim individuálnym preferenciám na kontrolu a minimalizáciu nákladov.
Rozhrania
Ethernetové pripojenie (RJ45)
POTS pripojenie pre hlas a fax (RJ11)
Externý konektor antény
Kompas a zvukový tón na pomoc pri nasmerovaní antény
Specifications
| MODEL | 9211 BGAN HDR |
|---|---|
| ČASŤ # | 3500841-0002 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | HUGHES |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN HDR |
| TYP POUŽITIA | FIXED, PORTABLE |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | TERMINAL |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -25°C to 55°C |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| RÝCHLOSŤ DÁT | UP TO 492 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps, BGAN X-STREAM |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | INTERNET |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 3 SATELITY |
| STANDBY TIME | UP TO 36 HOURS |
| DĹŽKA | 232 mm |
| WIDTH | 292 mm |
| DEPTH | 51 mm |
| VÁHA | 2.019 kg |
What's included
Obsah balenia:
- Hughes 9211-HDR terminál
- Nabíjateľný lithium-ionový akumulátor
- 5m Ethernet kábel
- AC/DC adaptér, tri IEC káble, po jednom pre UK, EU a US pripojenia