ICOM IC-SAT100 PTT satelitné rádio
In stock
- ZNAČKA:
- ICOM
- MODEL:
- IC-SAT100
- ORIGIN:
- Japonsko
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- ICOM-IC-SAT100-PTT
ICOM IC-SAT100 PTT satelitné rádio
ICOM IC-SAT100 funguje cez SATELLITE PTT (Push-To-Talk), čo je obojsmerný rádiový systém, ktorý využíva satelitnú sieť Iridium®. Môže byť použitý ako komunikačný nástroj v odľahlých, izolovaných oblastiach, kde nie je infraštruktúra mobilných telefónov alebo pevných liniek. Aj keď sa pozemná sieťová infraštruktúra stane nepoužiteľnou v dôsledku ľudských alebo prírodných katastrof, SATELLITE PTT môže poskytnúť stabilnú zálohu nezávislú od iných sietí. Okrem toho, na rozdiel od satelitných telefónov, môžu používatelia IC-SAT100 okamžite začať hovoriť so všetkými rádiami v rovnakej skupine hovorov jednoduchým stlačením tlačidla vysielania (PTT).
Satelitné rádio ICOM IC-SAT100 PTT sa rýchlo a jednoducho nastavuje prostredníctvom existujúceho riadiaceho centra Iridium® a naďalej podporuje až 15 diskusných skupín. Talkgroups je možné zdieľať, čo umožňuje globálnu interoperabilitu medzi používateľmi, dokonca aj pri použití rôznych slúchadiel Iridium® PTT.
Satelitné rádio ICOM IC-SAT100 PTT ponúka nasledujúce kľúčové funkcie:
Vodotesné, prachotesné a odolné telo – poskytuje vodotesnosť IP67 (hĺbka vody 1 m po dobu 30 minút) a prachotesnú ochranu, vďaka čomu je ideálny na použitie v drsnom vonkajšom prostredí. Rádio tiež spĺňa špecifikácie MIL-STD 810G a má rozsah prevádzkových teplôt od -30 °C do +60 °C (-22 °F až 140 °F).
Vstavaný núdzový kľúč – v prípade núdze možno použiť ľahko dostupné tlačidlo; umožňujúci prenos tiesňového volania vopred naprogramovaným používateľom.
Výkonný zvuk - 1500 mW zvuk dodávaný z interného reproduktora poskytuje hlasnú a jasnú komunikáciu aj v hlučnom prostredí.
Dlhotrvajúca životnosť batérie - Dodávaná lítium-iónová (Li-ion) batéria poskytuje až 14,5 hodiny prevádzky.
Bezpečná komunikácia – poskytuje bezpečné konverzácie s 256-bitovým šifrovaním AES.
Medzi ďalšie funkcie patrí:
Zobrazenie viacerých jazykov (angličtina, čínština, francúzština, japončina a španielčina)
Anténny konektor typu SMA pre voliteľnú externú anténu
Funkcia AquaQuake™ odstraňuje akúkoľvek vodu, ktorá by mohla preniknúť cez mriežku reproduktora jednotky
Nabíjanie cez USB (typ USB Micro-B)
Specifications
| MODEL | IC-SAT100 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELLITE PTT |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | ICOM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM PTT |
| TYP POUŽITIA | RUČNÝ |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | HANDSET |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -30°C to 60°C (-22°F to 140°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 54, IP 55, IP 67 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | GPS, SOS, BLUETOOTH |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 66 SATELITY |
| HEIGHT | 135 mm (5,3 pouces) |
| WIDTH | 57.8 mm (2.3 inch) |
| DEPTH | 32,8 mm (1,3 pouces) |
| VÁHA | 360 grammes (12,7 oz) avec BP-300 et antenne |
What's included
Čo je zahrnuté:
- ICOM IC-SAT100 PTT satelitné rádio
- Batéria, BP-300
- Spona na opasok, MBB-5
- Anténa, FA-S102U
- Stolná nabíjačka, BC-241
- AC adaptér, BC-242