Intellian GX60 Ka-band, 65 cm (25,6") terminál Global Xpress (GX1-62-111)
Out of stock
- ZNAČKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- GX60
- ČASŤ #:
- GX1-62-111
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-V60GX-System-V-60-GX
Námorný anténny systém Intellian v60GX VSAT (V60GX)
Kompaktný terminál Global Xpress
GX60 je kompaktný námorný stabilizovaný terminál pripravený na použitie vo vysokorýchlostnej širokopásmovej službe Global Xpress (GX) spoločnosti Inmarsat. Postavený a dodávaný s integrovaným GX modemom GX60 sa jednoducho inštaluje a okamžite poskytuje vysokorýchlostné pripojenie.
Jednoduchá a rýchla inštalácia
Po mnoho rokov bola modernizácia satelitných komunikačných systémov logistickou výzvou, ktorá sa často spoliehala na dostupnosť pobrežného žeriavu a vyžadovala si dlhší čas v prístave.
Malá veľkosť, integrovaný dizajn a intuitívne používateľské rozhranie GX60 znamená, že operátori môžu nainštalovať a uviesť do prevádzky terminál za rovnaký čas ako systém FleetBroadband. Okrem toho, s rýchlosťami až 50 Mbps, GX60 prináša vysokú návratnosť investícií.
Kompletný komunikačný terminál
Štandardné vybavenie v podpalubí VSAT môže zaberať celý priestor v serverových stojanoch v závislosti od konfigurácie siete. Integrovaný dizajn GX60 zhromažďuje viacero komponentov do jednej skrinky, čím uvoľňuje cenný úložný priestor na palube.
Intellian GX60 Under Deck Terminal (BDT) obsahuje integrovaný Global Xpress Modem a 8-portový ethernetový prepínač, ktorý umožňuje priame pripojenie IP k štandardnému smerovaču Wi-Fi alebo k sieťovým zariadeniam na palube plavidla. Po dokončení jednoduchého procesu inštalácie môžu byť používatelia online v priebehu niekoľkých minút.
BDT je tiež vybavený vlastnou Wi-Fi anténou, ktorá umožňuje bezdrôtové pripojenie k vášmu PC alebo mobilnému zariadeniu na monitorovanie a ovládanie terminálu pomocou softvéru Intellian Aptus.
Specifications
| MODEL | GX60 |
|---|---|
| ČASŤ # | GX1-62-111 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAČKA | INTELLIAN |
| SIEŤ | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT GX |
| TYP POUŽITIA | MARITIME |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 65 cm (25.6 inch) |
| FREQUENCY | Ka BAND |
| VÁHA | 60 kg (132 lb) |
| RADOME HEIGHT | 103.0 cm (40.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 90 cm (35.5 inch) |
Mapa pokrytia Inmarsat Global Xpress (GX).

Táto mapa zobrazuje očakávané pokrytie Inmarsatom po komerčnom uvedení Inmarsat-5 F4 (I-5 F4). Poloha I-5 F4 zobrazená na tejto mape je len orientačná. Táto mapa nepredstavuje záruku služby. Pokrytie Global Xpress január 2017.