Specifications
| MODEL | 9505A |
|---|---|
| ČASŤ # | APKT0401 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITIA | RUČNÝ |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | HANDSET |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING |
| CONSTELLATION | 66 SATELITY |
| ČAS HOVORU | UP TO 3.2 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| DĹŽKA | 158 mm |
| WIDTH | 62 mm |
| DEPTH | 59 mm |
| VÁHA | 375 grams (13.2 oz) |
Mapa globálneho pokrytia Iridium

Iridium je jediným poskytovateľom skutočne globálnych satelitných hlasových a dátových riešení s úplným pokrytím Zeme (vrátane oceánov, dýchacích ciest a polárnych oblastí). Telefóny Iridium poskytujú základné komunikačné služby do a zo vzdialených oblastí, kde nie je dostupná iná forma komunikácie.