Satelitný telefón Iridium Extreme 9575N (CPKTN1901)
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- MODEL:
- 9575N EXTREME
- ČASŤ #:
- CPKTN1901
- ORIGIN:
- Thajsko
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-9575-Satellite-Phone
- Buy 2 for 1 211,05 € 1 211,05 € each and save 2%
- Buy 5 for 1 198,69 € 1 198,69 € each and save 3%
- Buy 10 for 1 173,97 € 1 173,97 € each and save 5%
Vylepšená kvalita hlasu, integrovaný hlasitý odposluch a funkcia hands-free robia z Iridium 9575 inteligentnú voľbu.
Iridium 9575 Extreme podporuje SMS, čo vám umožňuje zostať v kontakte a zdieľať skúsenosti s ostatnými prostredníctvom ľahko použiteľných textových správ. Pošlite bezplatnú textovú / SMS správu .
Iridium Extreme je vybavené programovateľným núdzovým tlačidlom, ktoré aktivuje kritickú a rýchlu reakciu, keď to najviac potrebujete. Je to jediný satelitný telefón s tlačidlom SOS s podporou GPS a núdzovými službami podporovanými spoločnosťou GEOS Travel Safety Group , ktoré sú zahrnuté bez príplatku. Pozri Podrobnosti .
Iridium 9575 Extreme je vybavený službami založenými na polohe (LBS) , ktoré umožňujú určovanie polohy pomocou GPS a umožňujú vám určiť a zdieľať vaše súradnice odkiaľkoľvek na svete.
Specifications
| HS CODE | 85176200 |
|---|---|
| DORUČENIE Z | ARIZONA, USA, CALGARY, AB, CANADA, DUBLIN, IRELAND |
| MODEL | 9575N EXTREME |
| ČASŤ # | CPKTN1901 |
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITIA | RUČNÝ |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | HANDSET |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| RÝCHLOSŤ DÁT | UP TO 2.4 kbps (SEND / RECEIVE) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CZECH, CHINESE, DANISH (DANSK), DUTCH (NEDERLANDS), FINNISH (SUOMI), FRENCH, GERMAN, GREEK, HEBREW, HUNGARIAN, ITALIAN, JAPANESE, KOREAN, NORWEGIAN (NORSK), POLISH, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH, SWEEDISH, TURKISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| VLASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| CONSTELLATION | 66 SATELITY |
| ČAS HOVORU | UP TO 4 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 30 HOURS |
| DĹŽKA | 140 mm (5.5") |
| WIDTH | 60 mm (2.36") |
| DEPTH | 27 mm (1.06") |
| VÁHA | 247 grams (8.7 oz) |
Feature
Iridium 9575 Extrémne vlastnosti
• Lokalizačné služby s podporou GPS
• Online sledovanie
• Prispôsobené riešenia umožňujúce rôzne trhy
• Príslušenstvo na výrazné zlepšenie osobnej komunikácie
• Dizajn tlačidla SOS kompatibilný so satelitným núdzovým oznamovacím zariadením (SEND).
• Spoľahlivé obojsmerné globálne pokrytie
• Najtvrdšie satelitné slúchadlo navrhnuté na vojenské účely, aké bolo kedy vyrobené
What's included
Mapa globálneho pokrytia Iridium

Iridium poskytuje základné komunikačné služby do a zo vzdialených oblastí, kde nie je dostupná žiadna iná forma komunikácie. Sieť Iridium®, poháňaná jedinečne sofistikovanou globálnou konšteláciou 66 prepojených satelitov na nízkej obežnej dráhe Zeme (LEO), poskytuje vysokokvalitné hlasové a dátové spojenia po celom povrchu planéty, vrátane dýchacích ciest, oceánov a polárnych oblastí. Spolu so svojím ekosystémom partnerských spoločností Iridium dodáva inovatívne a bohaté portfólio spoľahlivých riešení pre trhy, ktoré vyžadujú skutočne globálnu komunikáciu.
Len 780 kilometrov od Zeme znamená blízkosť siete LEO spoločnosti Iridium pokrytie od pólu k pólu, kratšiu prenosovú cestu, silnejšie signály, nižšiu latenciu a kratší čas registrácie ako u satelitov GEO. Vo vesmíre je každý satelit Iridium prepojený až so štyrmi ďalšími, čím sa vytvára dynamická sieť, ktorá smeruje prevádzku medzi satelitmi, aby sa zabezpečilo globálne pokrytie, dokonca aj tam, kde nie sú dostupné tradičné lokálne systémy.