Iridium AeroAntenna Pevná anténa s stožiarom - Montáž na konzolu (AT1621-73)
Iridium AeroAntenna Fixná anténa s pevným stožiarom - Montáž na konzolu (AT1621-73)
AeroAntenna Fixná anténa s pevným stožiarom, určená na použitie s satelitnými telefónmi Iridium 9500, 9505 alebo 9505A a prenosnou dokovacou stanicou 9570, poskytuje výnimočný výkon príjmu pre trvalé aplikácie v budovách alebo na mori. Je navrhnutá na prevádzku vo voľnom vzduchu. (Bez zemného plánu.) Anténa AT1621-73 s pevným stožiarom je určená na použitie so satelitnými telefónmi Iridium a Motorola a rôznymi systémami prenosných dokovacích staníc na pevných miestach.
Specifications
| ČASŤ # | AT1621-73 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | AEROANTENNA |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| TYP POUŽITIA | FIXED, MARITIME |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | ANTENNA |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9575 EXTREME, IRIDIUM PTT, IRIDIUM 9555, IRIDIUM 9505A, IRIDIUM 9505, IRIDIUM GO! |
| VLASTNOSTI | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 18,5 cm (7,3 busto) |
| DIAMETER | 8.3 cm (3.25 inches) |
| VÁHA | 226,79 gramas |