Súprava káblov pasívnej antény Iridium Beam – 3 m / 9 stôp (RST931)
In stock
- ZNAČKA:
- BEAM
- ČASŤ #:
- RST931
- ORIGIN:
- Spojené kráľovstvo
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Passive-Cable-RST931
Súprava káblov pasívnej antény Iridium Beam – 3 m / 9,8 stôp (RST931)
Anténny kábel Beam RST931 Iridium 3 m (9 stôp) poskytuje flexibilnú možnosť inštalácie pre veľmi kompaktné inštalácie, kde je modul vysielača a prijímača umiestnený blízko antény a je vopred zakončený zástrčkovými konektormi TNC.
• V rámci špecifikácie straty 3dB spoločnosti Iridium
• Mikrovlnný kábel Times
• TNC ukončené na pripojenie k terminálu a anténe
• Plne otestované
• Zmontované v Austrálii
Specifications
| ČASŤ # | RST931 |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ TELEFÓN |
| ZNAČKA | BEAM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | CABLE |
| PREVÁDZKOVÁ TEPLOTA | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | PASSIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85444210 |
| DĹŽKA | 3m (9.8') |
| VÁHA | 0.15 kg (0.33 lbs) |