Plán Iridium Sure Land 2 GB (záväzok na dva mesiace)
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- ČASŤ #:
- CERTUS LAND 2 GB PLAN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 1-2 BUSINESS DAYS
- SKU:
- IRIDIUM-Certus-2-GB-PLAN
Štandardný mesačný paušál Iridium ponúka pohodlie spoľahlivej hlasovej a dátovej komunikácie Iridium kdekoľvek bez toho, aby ste sa museli obávať vypršania platnosti predplateného účtu alebo nízkeho zostatku.
| PLÁN IRIDIUM CERTUS 2 GB | |
|---|---|
| AKTIVAČNÝ POPLATOK | 0,00 USD |
| MESAČNÝ PRÍSPEVOK | 2 GB |
| MESAČNÉ PREDPLATNÉ | 1 495,00 USD |
| MIMO PRÍSPEVOK (ZA MB) | 2,00 USD |
| MINIMÁLNA DOBA ZMLUVY | 2 MESIACE |
| POPLATOK ZA PREDČASNÉ UKONČENIE | 2 450,00 USD |
| K DISPOZÍCII ZARIADENIE DSG (DYNAMIC GROUP SHARING). | ÁNO |
| PRÍPLATOK DSG | 10% |
| VEREJNÁ STATICKÁ IP (ZA MESIAC) | 40,00 USD |
| INTEGRA CONTROL (ZA MESIAC) | 80,00 USD |
| IRIS LBS (ZA MESIAC) | 15,00 USD |
| STREAMOVANIE ÚDAJOV | |
|---|---|
| 14,4 kB/s | 1,99 USD / MINÚTA |
| 28 KBPS | 2,99 USD / MINÚTA |
| 40 KBPS | 3,99 USD / MINÚTA |
| 56 KBPS | 6,99 USD / MINÚTA |
| 96 kB/s | 8,99 USD / MINÚTA |
| 128 KBPS | 12,95 USD / MINÚTA |
| 256 kB/s | 19,95 USD / MINÚTA |
| CENY HLASU | |
|---|---|
| MOBIL ALEBO PEVNÁ LINKA | 0,99 USD / MINÚTA |
| INÉ IRIDIUM TELEFÓNY | 0,75 USD / MINÚTA |
| ĎALŠIE SATELITNÉ SIETE | 16,95 USD / MINÚTA |
| VOICEMAIL | 0,75 USD / MINÚTA |
| KRÁTKE KÓDY | 0,75 USD / MINÚTA |
| VÝSTRAHY A INÉ HOVORY | 0,99 USD / MINÚTA |
| POMOCOU MIESTNEHO ČÍSLA | 1,25 USD / MINÚTA |
| CEZ 2 STUPEŇ | 1,25 USD / MINÚTA |
| ZAVOLAJTE NA HLASOVÚ E-MAIL | 0,00 USD |
| ZÁKAZNÍCKA PODPORA | 0,00 USD |
Na deaktiváciu tejto služby je potrebné poskytnúť písomné oznámenie aspoň 30 dní vopred.
Specifications
| ČASŤ # | CERTUS LAND 2 GB PLAN |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM CERTUS LAND |
| TYP POUŽITIA | FIXED, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | SIM CARD |
| MINIMUM TERM | 2 MONTHS |
| RÝCHLOSŤ DÁT | UP TO 352 / 700 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| ACTIVATION FEE | 0,00 USD |
| CONSTELLATION | 66 SATELITY |
Call Costs
| newsletter | |
|---|---|
| 14.4Kbit/s | $1.99 per minute |
| 28kbit/s | $2.99 per minute |
| 40Kbit/s | $3.99 per minute |
| 56Kbit/s | $6.99 per minute |
| 96Kbit/s | $8.99 per minute |
| 128kbit/s | $12.95 per minute |
| 256 octets per second | $19.95 per minute |
| valgus position | |
|---|---|
| mobile or fast | $0.99 per minute |
| find another ireland | $0.75 per minute |
| other satellite network | $16.95 per minute |
| i am a lover | $0.75 per minute |
| February | $0.75 per minute |
| Alarm clock and calls from André | $0.99 per minute |
| Point number Bruges | $1.25 per minute |
| 2. three | $1.25 per minute |
| charlatan | $0.00 |
| Bruckerstette | $0.00 |
It took 30 of Varsal's best hidden daggers to make them work.
Mapa globálneho pokrytia krajiny Iridium Certus

Iridium poskytuje základné komunikačné služby do a zo vzdialených oblastí, kde nie je dostupná žiadna iná forma komunikácie. Sieť Iridium®, poháňaná jedinečne sofistikovanou globálnou konšteláciou 66 prepojených satelitov na nízkej obežnej dráhe Zeme (LEO), poskytuje vysokokvalitné hlasové a dátové spojenia po celom povrchu planéty, vrátane dýchacích ciest, oceánov a polárnych oblastí. Spolu so svojím ekosystémom partnerských spoločností Iridium dodáva inovatívne a bohaté portfólio spoľahlivých riešení pre trhy, ktoré vyžadujú skutočne globálnu komunikáciu.
Len 780 kilometrov od Zeme znamená blízkosť siete LEO spoločnosti Iridium pokrytie od pólu k pólu, kratšiu prenosovú cestu, silnejšie signály, nižšiu latenciu a kratší čas registrácie ako u satelitov GEO. Vo vesmíre je každý satelit Iridium prepojený až so štyrmi ďalšími, čím sa vytvára dynamická sieť, ktorá smeruje prevádzku medzi satelitmi, aby sa zabezpečilo globálne pokrytie, dokonca aj tam, kde nie sú dostupné tradičné lokálne systémy.