Plán Iridium Certus Maritime 5 GB (záväzok na 3 mesiace)
In stock
- ZNAČKA:
- IRIDIUM
- ČASŤ #:
- CERTUS MARITIME 5 GB PLAN
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 1-2 BUSINESS DAYS
- SKU:
- IRIDIUM-Certus-Maritime-5-GB-PLAN
Štandardný mesačný paušál Iridium ponúka pohodlie spoľahlivej hlasovej a dátovej komunikácie Iridium kdekoľvek bez toho, aby ste sa museli obávať vypršania platnosti predplateného účtu alebo nízkeho zostatku.
| PLÁN IRIDIUM CERTUS 1 GB | |
|---|---|
| AKTIVAČNÝ POPLATOK | 0,00 USD |
| MESAČNÝ PRÍSPEVOK | 5 GB |
| MESAČNÉ PREDPLATNÉ | 1779,00 USD |
| MIMO PRÍSPEVOK (ZA MB) | 0,95 USD |
| MINIMÁLNA DOBA ZMLUVY | 3 MESIACE |
| POPLATOK ZA PREDČASNÉ UKONČENIE | 2 495,00 USD |
| K DISPOZÍCII ZARIADENIE DSG (DYNAMIC GROUP SHARING). | ÁNO |
| PRÍPLATOK DSG | 10% |
| VEREJNÁ STATICKÁ IP (ZA MESIAC) | 40,00 USD |
| INTEGRA CONTROL (ZA MESIAC) | 80,00 USD |
| IRIS LBS (ZA MESIAC) | 15,00 USD |
| STREAMOVANIE ÚDAJOV | |
|---|---|
| 14,4 kB/s | 1,99 USD / MINÚTA |
| 28 KBPS | 2,99 USD / MINÚTA |
| 40 KBPS | 3,99 USD / MINÚTA |
| 56 KBPS | 6,99 USD / MINÚTA |
| 96 kB/s | 8,99 USD / MINÚTA |
| 128 KBPS | 12,95 USD / MINÚTA |
| 256 kB/s | 19,95 USD / MINÚTA |
| CENY HLASU | |
|---|---|
| MOBIL ALEBO PEVNÁ LINKA | 0,99 USD / MINÚTA |
| INÉ IRIDIUM TELEFÓNY | 0,75 USD / MINÚTA |
| ĎALŠIE SATELITNÉ SIETE | 16,95 USD / MINÚTA |
| VOICEMAIL | 0,75 USD / MINÚTA |
| KRÁTKE KÓDY | 0,75 USD / MINÚTA |
| VÝSTRAHY A INÉ HOVORY | 0,99 USD / MINÚTA |
| POMOCOU MIESTNEHO ČÍSLA | 1,25 USD / MINÚTA |
| CEZ 2 STUPEŇ | 1,25 USD / MINÚTA |
| ZAVOLAJTE NA HLASOVÚ E-MAIL | 0,00 USD |
| ZÁKAZNÍCKA PODPORA | 0,00 USD |
Na deaktiváciu tejto služby je potrebné poskytnúť písomné oznámenie aspoň 30 dní vopred.
Specifications
| ČASŤ # | CERTUS MARITIME 5 GB PLAN |
|---|---|
| TYP PRODUKTU | SATELITNÝ INTERNET |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAČKA | IRIDIUM |
| SIEŤ | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM CERTUS LAND |
| TYP POUŽITIA | FIXED, VEHICULAR |
| TYP PRÍSLUŠENSTVA | SIM CARD |
| SIM VALIDITY | 12 MONTHS |
| RÝCHLOSŤ DÁT | UP TO 352 / 700 kbps (SEND / RECEIVE) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| VLASTNOSTI | INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, FREE INCOMING CALLS*, FREE INCOMING SMS**, FREE VOICEMAIL*** |
| ACTIVATION FEE | 0,00 USD |
| CONSTELLATION | 66 SATELITY |
Mapa pokrytia Iridium Certus

Iridium je jediným poskytovateľom skutočne globálnych satelitných hlasových a dátových riešení s úplným pokrytím Zeme (vrátane oceánov, dýchacích ciest a polárnych oblastí). Telefóny Iridium poskytujú základné komunikačné služby do a zo vzdialených oblastí, kde nie je dostupná iná forma komunikácie.