Beam IntelliDOCK 9555 - paket priklopne postaje Bluetooth (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
In stock
| DEL # | 9555ID-SB |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | BUNDLE |
| DELOVNA TEMPERATURA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| DOLŽINA | 20 cm (7.9") |
| PREMER | 7.5 cm (3") |
| DEPTH | 6.5 cm (2.6") |
| UTEŽ | 0.32 kg |
V škatli:
Beam IntelliDOCK 9555
Jekleni montažni nosilec za ram
Vmesniški in napajalni kabli
Navodila za uporabo
Priročnik za namestitev