Beam SatDOCK-G 9555 Postaja za prostoročno privezovanje vozila (9555SDG)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- DEL #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Kitajska
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Iridium 9555 satelitska ročna naprava se varno prilega v postajo, ki je kompaktne zasnove, za razliko od drugih tradicionalnih doking kompletov, ki zahtevajo dodatno zunanjo škatlo za namestitev, je Beam SatDOCK vsebovan v eni sami kompaktni postaji. Druge funkcije vključujejo polnjenje telefona, vgrajen Bluetooth, USB podatke, vgrajen zvonec in omogoča, da sta antena in napajanje trajno povezana s postajo, pripravljena za uporabo. Iridium 9555 ročna naprava se enostavno vstavi in odstrani s pritiskom na gumb na vrhu postaje, kar omogoča zelo enostavno uporabo izven postaje, ko je to potrebno.
SatDOCK prav tako podpira uporabo opcijske aktivne zasebne ročne naprave ali popolnoma funkcionalne inteligentne ročne naprave, RST970, ki se enostavno in preprosto dodata v SatDOCK.
SatDOCK zagotavlja fleksibilnost uporabe vašega prenosnega satelitskega telefona za podporo uporabi opreme za širok spekter aplikacij. Ima vgrajen Bluetooth modul za glasovno povezljivost skupaj z inteligentnim sistemom za sledenje in poročanje o opozorilih, ki izkorišča vgrajeni GPS motor SatDOCK-a. Modul za opozarjanje in sledenje se lahko konfigurira za podporo periodičnemu anketiranju ali poročanju o nujnih opozorilih.
SatDOCK postaja
. Robustna zasnova in konstrukcija
. Polni 9555 ročno napravo, pripravljeno za uporabo
. Vgrajena povezava za napajanje in anteno
. Vgrajena USB povezljivost
Brezrokovni način
. Tehnologija polnega dupleksa
. Superiorna kakovost zvoka
Sledenje / GPS
. Periodična poročila o položaju ali oddaljeno anketirano
. Vgrajen GPS motor
. Vmesniki za Beam LeoTRAK-Online
. Združljivo z drugimi aplikacijami za sledenje
Panika / Opozorila
. Možnost dodatnih žičnih gumbov za opozorila
Vgrajen Bluetooth
Vgrajen zvonec
Glas, podatki, SMS, SBD
Zasebna in inteligentna ročna naprava
. Avtomatsko zaznavanje odgovora/odklopa
. Preklaplja med ročno napravo in brezrokovnimi načini
Namestitev
. Fleksibilna namestitev preko univerzalnega nosilca, primerna tudi za stensko montažo
. Antena, mikrofon in zvočnik nameščeni na priročnem mestu
. Omogoča poltrajno namestitev
Kakovost
. 100% tovarniško testirano
. Usklajenost: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| DEL # | 9555SDG |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | AVIATION, POMORSTVO, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | DOCKING STATION |
| DELOVNA TEMPERATURA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| LASTNOSTI | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| DOLŽINA | 200 mm (7.9") |
| PREMER | 75 mm (3.0") |
| DEPTH | 65 mm (2.7") |
| UTEŽ | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Značilnosti:
• Tanek kompakten sistem
• Vgrajena Bluetooth povezljivost
• Namestitev brez rok
• Možnosti zasebnega slušalke
• Zmožnost glasovnih klicev, SMS, SBD in podatkov prek vezja
• Sledenje in SOS
• USB podatkovni vmesnik
• RS232 D9 serijski vmesnik
• Dodatna oprema / zaznavanje vžiga
• Polna certifikacija, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2-letna garancija za popravilo ali zamenjavo