Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & Priklopna postaja za sledenje (9555PD)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK 9555
- DEL #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Kitajska
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK ima tudi vgrajen modul Bluetooth za glasovno povezljivost skupaj z inteligentnim sistemom za sledenje in poročanje o opozorilih, ki uporablja vgrajen GPS mehanizem PotsDOCK-a. Modul za opozarjanje in sledenje je mogoče konfigurirati tako, da podpira periodično anketiranje ali poročanje o nujnih opozorilih.
Slušalka Iridium 9555 se varno prilega priklopni postaji, ki ima vgrajen Bluetooth, podatke USB, polnjenje telefona in vgrajeno anteno, podatkovno in napajalno povezavo, kar omogoča, da so vsi antenski kabli in napajanje trajno povezani s priklopno postajo, pripravljeni za uporabo. Slušalko Iridium 9555 je enostavno vstaviti in odstraniti s pritiskom na gumb na vrhu PotsDOCK-a, zaradi česar je zelo enostavno kadar koli odstraniti 9555 in brez skrbi vedeti, da bo vedno popolnoma napolnjena.
PotsDOCK podpira tudi uporabo izbirne kompaktne slušalke Beam Privacy Handset, ki jo lahko po potrebi postavite poleg naprave PotsDOCK za dodatno udobje.
Specifications
| MODEL | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| DEL # | 9555PD |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | DOCKING STATION |
| DELOVNA TEMPERATURA | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| DOLŽINA | 200 mm |
| PREMER | 75 mm (3.0") |
| DEPTH | 65 mm (2.7") |
| UTEŽ | 0.32 kg |
Feature
• Kompaktna namestitev tanke linije
• Vgrajena povezljivost Bluetooth
• RJ11/POTS vmesnik
• Možnost govora, SMS-a, SBD-ja in preklapljanja podatkov
• Vgrajeno sledenje in SOS
• USB podatkovni vmesnik
• Serijski vmesnik RS232 D9
• Pripomoček/senzor vžiga
• Vhodna napetost 9-32 V DC
• TNC in SMA za GPS
• Polno certificirano, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 leti garancije za popravilo ali zamenjavo