Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- DEL #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Kitajska
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Iridium 9555 ročna naprava se varno prilega v IntelliDOCK, ki ima vgrajen Bluetooth, USB podatkovni priključek, vgrajen zvonec, polnjenje telefona in integrirano anteno, podatkovno in napajalno povezavo, kar omogoča, da so vsi antenski kabli in napajanje trajno povezani z doking postajo, pripravljeni za uporabo. Iridium 9555 ročna naprava se enostavno vstavi in odstrani s pritiskom na gumb na vrhu IntelliDOCK, kar omogoča zelo enostavno odstranitev 9555 kadarkoli, ob mirnem srcu, da bo vedno popolnoma napolnjena.
IntelliDOCK prav tako podpira uporabo opcijske kompaktne Beam Privacy Handset, ki jo je mogoče postaviti poleg IntelliDOCK za dodatno udobje, če je to potrebno.
Specifications
| DEL # | 9555ID |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | 100% GLOBAL |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | IRIDIUM |
| SERVIS | IRIDIUM VOICE |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | DOCKING STATION |
| DELOVNA TEMPERATURA | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| COMPATIBLE WITH | IRIDIUM 9555 |
| LASTNOSTI | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| CERTIFIKATI | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| OZVEZDJE | 66 SATELITA |
| DOLŽINA | 20 cm (7.9") |
| PREMER | 7,5 cm (3") |
| DEPTH | 6.5 cm (2.6") |
| UTEŽ | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Varno drži 9555 ročno enoto
• Robustna zasnova in konstrukcija
• Polni 9555 ročno enoto pripravljeno za uporabo
• Integrirana antena
• Ročna enota vedno napolnjena in pripravljena za uporabo
INTEGRIRANI BLUETOOTH®
• Bluetooth® vgrajen v podstavek
• Podpira Bluetooth® glasbene dodatke
• Priročni klici brez rok
VGRADNI ZVONČEK
• Vgrajen zvonček za izboljšano indikacijo zvonjenja GLAS, PODATKI, SMS, SBD
• Podpira vse Iridium glasovne, podatkovne, SMS in SBD storitve
• Dostop do predplačniških, postplačniških in klicev posadke
• Bluetooth® & USB podatkovna povezljivost
PRIVATNA ROČNA ENOTA
• Podpira opcijsko Beam privatno ročno enoto
• Samodejno zaznavanje odgovora/odklopa
NAMESTITEV
• Podpira 9 - 32V DC napajalni vhod
• Fleksibilna namestitev preko univerzalnega nosilca, primerna tudi za montažo na steno
• Opcijski 110 - 240V AC vtič za napajanje na voljo
KAKOVOST
• Profesionalna industrijska zasnova
• 2 leti miru, garancija za zamenjavo
• 100% tovarniško testirano
• Polno certificirano, odobreno s strani Iridija, RoHS, CE, IEC60945
What's included
V škatli:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount jekleni nosilec
Vmesni in napajalni kabli
Uporabniški priročnik
Priročnik za namestitev