Izhodna antena Beam IsatDock Transport Bolt (ISD720)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- DEL #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Aktivna antena (ISD720)
Antena je zasnovana tako, da omogoča horizontalni ali vertikalni vstop za antenske kable, da zagotovi določeno fleksibilnost pri namestitvi. ISD720 deluje z vsemi Beam Inmarsat IsatDock in Oceana terminali, vendar se sme uporabljati le z Beam certificiranimi AKTIVNIMI antenami.
Specifications
| DEL # | ISD720 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPORABE | FIXED, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DOLŽINA | 146 mm (5.75") |
| PREMER | ["146 mm (5.75\")"] |
| DEPTH | 75 mm (2.95") |
| UTEŽ | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tipično odobreno
• Visokokakovostna ohišja
• Aktivna antena
• Montaža z vijaki
• SMA/SMA
• Nizki profil
• Omnidirekcijska
• 12-mesečna garancija za popravilo ali zamenjavo