Aktivna pomorska antena Inmarsat Beam Mast/Pole Marine (ISD710)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- DEL #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Aktivna pomorska antena Inmarsat Beam Mast/Pole Marine (ISD710)
Antenski priključki (GSPS in GPS) so zaščiteni pred okoljem s trdnim nosilcem, pritrjenim na anteno. Sistem za pritrditev na drog je zasnovan tako, da je mogoče kable napeljati skozi PVC drog in nato neposredno pritrditi na anteno, pri čemer so kabli in konektor zaščiteni pred okoljem. ISD710 deluje z vsemi terminali Beam Inmarsat IsatDock in Oceana, vendar se MORA uporabljati samo z AKTIVNIMI antenskimi kabli s certifikatom Beam.
Specifications
| DEL # | ISD710 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPORABE | FIXED, POMORSTVO, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40°C to 70°C |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DOLŽINA | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| UTEŽ | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Beam ISD710 Lastnosti
• Odobren tip Inmarsat
• Visokokakovostna pomorska ohišja
• Aktivna antena
• Montaža na steber / drog
• SMA/SMA
• Vsesmerno
• 12-mesečna garancija za popravilo ali zamenjavo