Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
In stock
- ZNAMKA:
- BEAM
- DEL #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
IsatDock ISD715 Transport Magnetic Active Antenna je zasnovana za transportne / zemljiške aplikacije. Zasnovana je za delo z Beam Communications IsatDocks in aplikacijami za sledenje, kot je LeoTRAK-Online.
Z magnetnim nosilcem je anteno zelo enostavno namestiti in premikati iz sredstva v sredstvo, ne da bi bilo potrebno vrtati luknje za namestitev. Povezava antene je zaščitena pred okoljem z zunanjim ohišjem.
Specifications
| DEL # | ISD715 |
|---|---|
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | BEAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPORABE | FIXED, VOZILO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| DELOVNA TEMPERATURA | -40°C to 70°C |
| COMPATIBLE WITH | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| DOLŽINA | 142 mm (5.6") |
| PREMER | 142 mm (5.6") |
| DEPTH | 207 mm (8.15") |
| UTEŽ | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Inmarsat tipično odobreno
• Visokokakovostna ohišje
• Aktivna antena
• Magnetna montaža
• SMA/SMA
• Nizki profil
• Omnidirekcijska
• 12-mesečna garancija za popravilo ali zamenjavo