Cobham BGAN Explorer 325 Satelitski internetni sistem za vozila v gibanju (403721A-00502)
BGAN TERMINALI | NAČRTI | DODATKI | NAJEMI | PODPORA
In stock
- ZNAMKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 325
- DEL #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 satelitski internetni sistem za vozila v gibanju (403721A-00700)
Kompaktna govorna in širokopasovna rešitev za vozila
S terminalom EXPLORER 325 BGAN se lahko v trenutku povežete s svetom prek glasu ali podatkov preko Inmarsat BGAN, tudi ko se vaše vozilo premika.
Komunikacija na poti zagotavlja vašo sposobnost, da opravite delo in z EXPLORER 325 niste nikoli brez stika, tudi če potujete s hitrostjo do 200 km/h.
Hitra povezava
Omogoča podatkovne hitrosti BGAN do 384 kbps standardnega IP in do 128 kbps pretakanja ter delovanje do 5° nadmorske višine, tudi pri hitrem premikanju po neravni podlagi.
Izkoristite hitro povezavo in zaupanje, da ne bo prekinjena med potovanjem skozi težka okolja.
Enostaven za namestitev
EXPLORER 325 je tako enostaven za namestitev - samo postavite anteno na streho svojega vozila, povežite jo in svoj osebni računalnik s terminalom in že imate mobilno komunikacijsko vozlišče.
Tako rekoč ste lahko v svoji pisarni v trenutku. Dostopajte do VPN-ja, spremljajte e-pošto, brskajte po spletu; s fiksnimi cenami in brez stroškov gostovanja, ko prečkate meje.
Kompaktna oblika
S premerom 35 cm, višino 12 cm in težo le 3,6 kg ima EXPLORER 325 najmanjšo razpoložljivo anteno BGAN za vozila na trgu.
Kompaktna velikost in cenovna točka EXPLORER 325 odpirata nove aplikacije za komunikacijo na poti, vključno z vlaki in tovornjaki.
| Dimenzije (V/Š/G) | Oddajnik: 41x231x278 mm Antena: 120/?350 mm |
| Utež | Oddajnik: 2,4 kg/antena: 4,4 kg |
| Standardni IP | do 384 kbps |
| Standardni glas | 4 kbps |
| Vrhunski glas | 3,1 kHz zvok, 64 kbps (@nadmorska višina >45?) |
Specifications
| MODEL | EXPLORER 325 |
|---|---|
| DEL # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | COBHAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| VRSTA UPORABE | VOZILO |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| CERTIFIKATI | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Vključeno v sistem
1. Popolnoma vgrajena antena za samodejno sledenje
- Barva: bela
- Vgrajeni magnetni nosilci za pritrditev antene
2. Oddajnik-sprejemnik za kopenska vozila EXPLORER.
- Standardni ethernetni kabel (2 m/6,6 ft)
- Komplet za začetek - Vodnik za hiter začetek, CD s priročniki
- 12/24VDC vhodni kabel
- Antenski kabel, koaksialni s priključkom TNC (2,7 m/8,8 ft)
3. Slušalka Thrane IP, povezana s podstavkom in navitim kablom.
Posebno za različico 403721A-00520:
- GNSS: samo GPS - brez podpore za Glonass, Beidou ali Galileo
- Alphasat: deluje v EMEA, vendar ne podpira razširjenih frekvenc L-pasu pod Alphasat
Zemljevid pokritosti Inmarsat BGAN

Ta zemljevid prikazuje Inmarsatova pričakovanja glede pokritosti po komercialni uvedbi četrte Inmarsatove regije L-pasu. Ne predstavlja garancije za storitev. Razpoložljivost storitev na robu območij pokritosti niha glede na različne pogoje.