Cobham Explorer 323 (403723A-00500)
BGAN TERMINALI | NAČRTI | DODATKI | NAJEMI | PODPORA
In stock
- ZNAMKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 323
- DEL #:
- 403723A-00500
- ORIGIN:
- Danska
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-323
Cobham BGAN Explorer 323
Kompaktna glasovna in širokopasovna rešitev EXPLORER 323 je izjemno kompakten terminal BGAN za govorno in podatkovno komunikacijo na poti, ki se odlično ujema s PRISM PTT+.
Enodelni sistem je sestavljen iz kombiniranega oddajnika in antene s preklopnim žarkom z integriranim wifi.
Ne glede na to, ali sodelujete v humanitarnih operacijah, tovornem ali železniškem prometu, telemedicini ali storitvah za nujne primere, potrebujete komunikacijsko opremo, ki jo je enostavno namestiti, na katero se lahko vedno zanesete. Ne glede na čas ali kraj.
Takojšnja komunikacija
Preprosto postavite terminal na streho - enostavno ga je namestiti z dodatnimi magnetnimi nosilci - in povežite svoj telefon z aplikacijo EXPLORER ali se prijavite v brezžično omrežje z osebnim računalnikom, da spremenite vozilo v mobilno komunikacijsko vozlišče.
Brez gibljivih delov
Antena s preklapljanjem snopa je izjemno kompaktna in lahka (samo 3,6 kg / 7,9 lbs), idealna za vozila ali vlake na poti. Zasnovan je za robustno in vzdržljivo uporabo brez gibljivih delov.
Brez gostovanja
BGAN ponuja mobilno širokopasovno povezljivost, kamor koli greste, po fiksnih cenah brez stroškov gostovanja. Z EXPLORER 323 poznate stroške komunikacije ne glede na število meja, ki jih prečkate.
Prvi te vrste
Kot ultra prenosni terminal za vozila je EXPLORER 323 prvi terminal z odobritvijo tipa Inmarsat Class 12, ki omogoča uporabo tako za M2M kot za tradicionalno BGAN.
Specifications
| MODEL | EXPLORER 323 |
|---|---|
| DEL # | 403723A-00500 |
| GPU | 200 TOPS |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | COBHAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| VRSTA UPORABE | VOZILO |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 3 SATELITA |
| HEIGHT | 97 mm (3,82 pouces) |
| DIAMETER | 321 mm (12,7 mm) |
| UTEŽ | 3,6 kg (7,9 livres) |
What's included
Vključeno v sistem
- Popolnoma integrirana antena in terminal
- Barva: bela
- Hibridni kabel za napajanje 12/24 V DC in Ethernet (6 m / 19,7 ft)
- Vodnik za hiter začetek
- Šablona za vrtanje za montažo
Zemljevid pokritosti Inmarsat BGAN

Ta zemljevid prikazuje Inmarsatova pričakovanja glede pokritosti po komercialni uvedbi četrte Inmarsatove regije L-pasu. Ne predstavlja garancije za storitev. Razpoložljivost storitev na robu območij pokritosti niha glede na različne pogoje.