Cobham BGAN Explorer 727 satelitski internetni sistem za vozila v gibanju (403722A-20002)
BGAN TERMINALI | NAČRTI | DODATKI | NAJEMI | PODPORA
In stock
- ZNAMKA:
- COBHAM
- MODEL:
- EXPLORER 727
- DEL #:
- 403722A-20002
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-Thrane-BGAN-Exploer-727
Cobham BGAN Explorer 727 satelitski internetni sistem za vozila v gibanju (403722A-20002)
Antena Cobham BGAN EXPLORER 727 je nameščena na streho in nenehno spremlja satelitske položaje, kar zagotavlja visokohitrostno širokopasovno povezavo v vsakem trenutku.
Visokohitrostna širokopasovna povezava na poti
Antena samodejno sledi položajem satelitov, kar omogoča hitro povezljivost, ko ste na poti. Hkratni podatki 432 kbps in telefonski klici – tudi pri hitrostih nad 200 km/h.
Mobilna komunikacija
Namestite anteno na streho vašega vozila in ga spremenite v popolno mobilno komunikacijsko središče. Omogoča takojšen dostop do interneta in telefonskih omrežij.
Prenos v živo - ali shranjevanje in posredovanje
Omogoča tako pretakanje v živo kot shranjevanje in posredovanje ter omogoča neposredne prenose iz vročih točk sveta. Izkoristite najvišje hitrosti pretakanja, ki so na voljo na BGAN, z BGAN X-Stream, ko terminal miruje (v premoru).
Specifications
| MODEL | EXPLORER 727 |
|---|---|
| DEL # | 403722A-20002 |
| GPU | 200 TOPS |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | COBHAM |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| VRSTA UPORABE | VOZILO |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | INTERNET |
What's included
Vključeno v sistem
1. Popolnoma vgrajena antena za samodejno sledenje (bela)
2. Oddajnik-sprejemnik za kopenska vozila EXPLORER
- Standardni ethernetni kabel (5 m/16,4 ft)
- 12/24 VDC vhodni kabel (6m/19.7ft)
- Antenski kabli, COAX s priključkom TNC (2,7 m/8,8 ft, 8 m/26 ft)
- Komplet za začetek - Vodnik za hiter začetek, CD s priročniki
3. 403670A-00500: slušalka IP, ožičena s podstavkom in navitim kablom
4. Montažni komplet za anteno (fiksno / tirnica)
Zemljevid pokritosti Inmarsat BGAN

Ta zemljevid prikazuje Inmarsatova pričakovanja glede pokritosti po komercialni uvedbi četrte Inmarsatove regije L-pasu. Ne predstavlja garancije za storitev. Razpoložljivost storitev na robu območij pokritosti niha glede na različne pogoje.