Hughes 9202M BGAN Prenosna satelitska internetna terminala z WiFi (3500566-0004)
In stock
- ZNAMKA:
- HUGHES
- MODEL:
- 9202M BGAN
- DEL #:
- 3500566-0004
- ORIGIN:
- Združene države Amerike
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Hughes-BGAN-9202-IP-Terminal
Hughes 9202 BGAN prenosna satelitska internetna postaja z WiFi
Zanesljiva in lahka Hughes 9202 prenosna postaja se ponaša s kompaktno in elegantno zasnovo. Proračunsko prijazna in zelo privlačna prenosna postaja razreda 2, Hughes 9202 je idealna za vlade in nevladne organizacije, prve reševalce, javno varnost in mobilne zdravstvene delavce ter oddaljeno osebje v industrijah, kot so komunalne storitve, nafta in plin, gozdarstvo, kabelska in telekomunikacijska industrija.
Hughes 9202 deluje preko satelitske storitve Inmarsat Broadband Global Area Network (BGAN) in zagotavlja visoko zmogljivo povezljivost in zanesljivost za najbolj zahtevne uporabnike in ekstremne pogoje.
Z uporabo najmanjše prenosne postaje razreda 2 BGAN na svetu lahko uporabniki povežejo pri IP širokopasovnih hitrostih do 464 kbps ter izkoristijo funkcije, kot so vgrajen dostop do Wi-Fi za več uporabnikov in samodejna aktivacija konteksta (ACA), vključno z možnostjo pošiljanja SMS sporočil preko integriranega uporabniškega vmesnika (IUI) brez povezanega prenosnika, pametnega telefona ali druge uporabniške naprave.
Hughes 9202 omogoča uporabniku pošiljanje in prejemanje IP prometa preko Ethernet in Wi-Fi. Hkrati s storitvijo paketnih podatkov, Hughes 9202 podpira polne ISDN in krogovno preklopne glasovne in faksne klice preko dvočrkovnega RJ11 priključka.
Načrtovalci korporativnih katastrof in oddaljeno terensko osebje lahko sodelujejo z zaupanjem in učinkovitostjo z različnimi agencijami in osebjem v glavnih pisarnah, pri čemer uporabljajo video, glas in podatke hkrati. Tako kot pri vseh modelih Hughes BGAN, je Hughes 9202 IP-podprt, kar omogoča izbiro, namensko raven kakovosti storitve (QoS).
Specifications
| MODEL | 9202M BGAN |
|---|---|
| DEL # | 3500566-0004 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI INTERNET |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | HUGHES |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT BGAN |
| VRSTA UPORABE | PORTABLE |
| VRSTA DODATKA | TERMINAL |
| DELOVNA TEMPERATURA | -5°C to 55°C (23°F - 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 60°C with battery -25°C to 80°C excluding battery |
| OTHER DATA INTERFACES | ETHERNET, WI-FI |
| PODATKOVNA HITROST | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 55 |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VoIP, VIDEO STREAMING, ISDN (64 Kbps), FoIP (FAX) |
| CERTIFIKATI | INMARSAT CLASS 2 TYPE APPROVAL, CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 3 SATELITA |
| STANDBY TIME | UP TO 36 HOURS |
| DOLŽINA | 216 mm (8.5") |
| PREMER | 216 mm (8.5") |
| DEPTH | 41 mm (1.61") |
| UTEŽ | 1.4 kg (3.1 lbs) |
Feature
Hughes 9202 Značilnosti
- Trpežna in vzdržljiva IP55 ocena
- Osvetljen LCD uporabniški zaslon, vključno s krmiljenjem s štirimi gumbi
- Wi-Fi, ki podpira dostop več uporabnikov
- Dvovrstni RJ11 za glas in faks
- Napreden integriran uporabniški vmesnik (IUI)
- Samodejna aktivacija konteksta (ACA)
- Podprta XL-pasovna širina
What's included
Package Contents
- Hughes 9202 Land Portable Terminal
- Polnilna litij-ionska baterija
- 5m Ethernet kabel
- AC/DC adapter z britanskimi, evropskimi in ameriškimi napajalnimi kabli
Inmarsat BGAN Pokritostna Karta

Ta karta prikazuje pričakovanja Inmarsata glede pokritosti po komercialni uvedbi četrtega območja L-Band. Ne predstavlja garancije storitve. Razpoložljivost storitve na robu pokritostnih območij se spreminja glede na različne pogoje.