Satelitski telefon Inmarsat IsatPhone 2
In stock
- ZNAMKA:
- INMARSAT
- MODEL:
- ISATPHONE 2
- ORIGIN:
- Španija
- Warranty:
- 12 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-IsatPhone-2-Handset
- Buy 2 for 716,21 € 716,21 € each and save 2%
- Buy 5 for 708,90 € 708,90 € each and save 3%
- Buy 10 for 694,29 € 694,29 € each and save 5%
Inmarsatov ročni satelitski telefon nove generacije bo poskrbel, da boste povezani tudi na najbolj ekstremnih in oddaljenih lokacijah.
Robustna slušalka, življenjska doba baterije brez konkurence, odlična kakovost govora in zanesljivost, ki jo pričakujete od vodilnega svetovnega ponudnika mobilnih satelitskih komunikacij – IsatPhone 2 zagotavlja vse.
pripravljena Zanesljiv. Robusten.
Nova generacija IsatPhone 2 se pridružuje IsatPhone Pro v našem portfelju ročnih satelitskih telefonov - prinaša več izbire strankam, ki želijo zanesljivost, ki jo ponuja Inmarsat.
IsatPhone 2 je trden telefon za trd svet. Robustna slušalka je bila zasnovana tako, da se spopade z vsem, kar lahko vanj vrže narava - od vročine do ledenih sunkov, puščavskih peščenih neviht ali monsunskega dežja. Ponuja neprekosljivo življenjsko dobo baterije – 8 ur pogovora in do 160 ur v stanju pripravljenosti.
Skupaj zaradi zasnove in zmogljivosti IsatPhone 2 - vključno z varnostnimi funkcijami - je idealen za najzahtevnejše uporabnike v sektorjih, kot so civilna vlada, nafta in plin, nevladne organizacije in mediji.
pripravljena
Hitra registracija omrežja v manj kot 45 sekundah
8 ur pogovorov in do 160 ur pripravljenosti
Enostaven za uporabo v več jezikih
Zanesljiv
Deluje prek globalnih geostacionarnih satelitov Inmarsat I-4, kar zagotavlja stabilnost klicev in zanesljivo omrežno povezavo
Visoka kakovost zvoka
Robusten
Deluje pri -20°C do +55°C
Odporen na prah, brizganje in udarce (IP65, IK04)
Toleranca vlage od 0 do 95 odstotkov
Transflektivni zaslon z visoko vidljivostjo, odporen na praske, berljiv na močni sončni svetlobi
Video vodnik Isatphone 2 Kako uporabljati
OPOMBA: Isatphone 2 ni zanesljiv na skrajnem severu ali v gorskih območjih. Za stranke na Aljaski, Yukonu, NWT, Nunavutu, severnem Ontariju in severnem Quebecu si oglejte satelitske telefone Iridium 9555 ali Iridium 9575 .
Specifications
| UPC | 0885562000343 |
|---|---|
| HS CODE | 85176200 |
| DOSTAVA IZ | CALGARY, AB, CANADA |
| MODEL | ISATPHONE 2 |
| TIP IZDELKA | SATELITSKI TELEFON |
| USAGE AREA | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| ZNAMKA | INMARSAT |
| OMREŽJE | INMARSAT |
| SERVIS | INMARSAT VOICE |
| VRSTA UPORABE | ROČNI |
| VRSTA DODATKA | HANDSET |
| FREQUENCY | L BAND (1-2 GHz) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -20°C to 55°C |
| STORAGE TEMPERATURE | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| SUPPORTED LANGUAGES | ENGLISH, ARABIC, CHINESE, FRENCH, JAPANESE, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 65 |
| LASTNOSTI | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| OZVEZDJE | 3 SATELITA |
| ČAS ZA POGOVOR | UP TO 8 HOURS |
| STANDBY TIME | UP TO 160 HOURS |
| DOLŽINA | 169 mm (6.7") |
| PREMER | 75 mm (3″) |
| DEPTH | 36 mm (1.4″) |
| UTEŽ | 318 grams (11.2 oz) |
What's included
Kaj je vključeno
- Slušalka Isatphone 2
- Polnilna baterija
- Omrežni univerzalni AC polnilec s 4 adapterji
- Avtopolnilec – 10-30 voltov
- Micro USB kabel
- Žične slušalke za prostoročno telefoniranje
- Zapestnica
- Vodnik za hiter začetek (8 jezikov)
- Garancijska dokumentacija
- Podpira pomnilniški pogon USB
- Torbica
Zemljevid pokritosti Inmarsat Isatphone

Ta zemljevid prikazuje pokritost IsatPhone. Ne zagotavlja jamstva za obseg servisne zmožnosti. Od novembra 2013 daje pokritost Alphasat prednost severno od 44,5 stopinj južno in se lahko zmanjša južno od te zemljepisne širine. Isatphone pokritost junij 2015.