Pomorski satelitski TV sistem Intellian i2 z MIM za Dish Network in Bell TV (B4-I2DN)
In stock
- ZNAMKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i2
- DEL #:
- B4-I2DN
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i2-System-B3-I2DN
Pomorski satelitski TV sistem Intellian i2 za Dish Network in Bell TV (B3-I2DN)
Intellian i2 je prvi visoko zmogljiv, kompakten sistem satelitske televizije na svetu z revolucionarnim integriranim modulom HD in samodejnim preklapljanjem satelitov TriSat™. Ta najsodobnejša funkcionalnost zagotavlja navtikom vrhunske programe visoke ločljivosti (HD) in standardne (SD) vodilnih ponudnikov storitev satelitske televizije brez dodatnih orodij za pretvorbo, kabelskega ožičenja in stroškov.
i2 je najprimernejša izbira za manjša plovila od 25 čevljev s svojo lahko anteno (9,8 lbs), majhnim odtisom za montažo (13") in zmogljivimi oblikovalskimi funkcijami. Z inovativnim, patentiranim iskanjem širokega razpona (WRS®) in dinamičnim žarkom S tehnologijo nagiba (DBT®) lahko i2 vedno vzdržuje najvišjo razpoložljivo moč signala in zagotovi kristalno čist televizijski sprejem. Intellianova super učinkovita antena s premerom 13" zagotavlja stalen, brezhiben sprejem, medtem ko je plovilo na slipu, zasidrano, vozi ob obali ali križarjenje na morju. 2-osna antena i2 TVRO ima vgrajen sistem GPS, ki lahko pospeši čas pridobivanja satelitskega signala, ko druga plovila ostanejo s sporočilom "ISKANJE SATELITA" na TV zaslonu!
V paketu z Intellianovo novo inteligentno antensko krmilno enoto (ACU) dobijo navtiki popolno rešitev na ključ, zasnovano za enostavnost in enostavnost. i2 ACU ima vgrajeno, vnaprej programirano globalno satelitsko knjižnico za DirecTV. Intellianov ekskluzivni večsatelitski vmesniški modul* (MIM) omogoča ogled kar treh različnih satelitov hkrati z različnih lokacij na krovu, ACU podpira samodejno preklapljanje med sateliti kar z vašega daljinskega upravljalnika kot doma.

Specifications
| DOSTAVA IZ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i2 |
| DEL # | B4-I2DN |
| TIP IZDELKA | SATELLITE TV |
| USAGE AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAMKA | INTELLIAN |
| OMREŽJE | BELL TV, BRAZIL CLARO, DIRECTV, DIRECTV LATIN AMERICA, DISH NETWORK |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 33 cm (13 inch) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENCY | Ku BAND |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| UTEŽ | 4,5 kg (9,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 38 cm (15.0 inch) |
| RADOME DIAMETER | 37 cm (14.6 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 51 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 10° ~ 80° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 60° / sec |
| TURNING RATE | 60° / sec |
| RF OUTPUT | DUAL OUTPUT |
Feature
Funkcije Intellian i2
Popolnoma avtomatiziran sistem
Funkcija samodejnega iskanja in identifikacije satelitov
2-osna stabilizacija zagotavlja visoko hitrost sledenja
Visoko zmogljiva antena
Parabolična antena s premerom 33 cm (13 palcev) za sprejem satelitskih signalov Ku-Band
Krožna ali linearna polarizacija, odvisno od regije in izbranega LNB
Vgrajen HD modul za Ku-band HD TV sprejem
Tehnologija iQ² Quick&Quiet℠
Tehnologija iQ² vam omogoča hitro nastavitev, ohranjanje trdnega zaklepanja signala in uživanje v vaših najljubših televizijskih programih v tihem udobju
Algoritem Wide Range Search (WRS) zagotavlja najhitrejšo pridobitev signala, ki je na voljo kjerkoli
Tehnologija Dynamic Beam Tilting (DBT) uporablja inteligentno analizo žarka v realnem času, da zagotovi vrhunsko sledenje signalu, hkrati pa odpravlja vsiljiv šum v ozadju, ki ga povzročajo običajne antene.
Krmilna enota antene
Intuitiven nadzor in prikaz digitalnih satelitskih informacij na ACU
Samodejne posodobitve in diagnostika prek Aptusa
Preprosta hitra referenca statusa antene
Zmogljivost več sprejemnikov
Več sprejemnikov in televizorjev je mogoče povezati z uporabo Multi-Switch ali Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
Z uporabo MIM lahko izberete glavni sprejemnik za nadzor ciljnega satelita
V Severni Ameriki je pri uporabi Dish ali Bell TV potreben MIM, ki omogoča samodejno preklapljanje satelitov z daljinskega upravljalnika tako kot doma
Vmesnik do zunanjega vmesnika GPS NMEA 0183
Standardni vmesnik NMEA, ki lastniku plovila omogoča uporabo ločenega sistema GPS, kar dodatno skrajša začetni čas iskanja
Kompaktna velikost
37 cm (14,6 palca) premer antene
Zelo lahka antena tehta manj kot 4,5 kg (10 funtov)
Triletna globalna garancija
Vodilna 3-letna garancija za dele in izdelavo z 2-letno garancijo na delo za vse antenske sisteme, kar zagotavlja brezskrbnost pri vaši naložbi v strojno opremo
Nova garancijska politika (3 leta za dele in 2 leti za delo) velja samo za izdelke, kupljene po 1. januarju 2017.
What's included
Kaj je vključeno
Vsi satelitski sistemi standardno vključujejo naslednje dele
- Antena & Radome 33 cm (13 palcev) reflektor & LNB
- ACU (Antenska krmilna enota)
- Program PC Controller (CD s programsko opremo priložen)
- Priročnik za namestitev in delovanje
- Montažna predloga
- Navodila za hitro namestitev
Komplet za namestitev
- ACU namizni montažni nosilec × 2EA
- 15 m (49) ft × 1EA antena-ACU RG6 koaksialni kabel
- 3 m (10 ft) × 1EA koaksialni kabel ACU-IRD RG6
- 10 m (33 ft) × 1EA napajalni kabel za enosmerni tok
- 1,8 m (6 čevljev) × 1EA PC serijski kabel
- Konektorji in vijaki
Zemljevidi pokritosti Intellian i2




