Ameriški pomorski satelitski TV sistem Intellian i4 s 45 cm (17,7-palčnim) reflektorjem in LNB za vse Amerike (B4-409AA)
In stock
- ZNAMKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i4
- DEL #:
- B4-409AA
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i4-System-B3-401S
Pomorski satelitski TV sistem Intellian i4 (B4-409AA)
S svojo robustno, zanesljivo in vzdržljivo zasnovo Intellian i4 in i4P zagotavljata najbolj izjemno zmogljivost, da ostaneta zaklenjena na signalu. Enostavna namestitev in uporabniku prijazen ACU povezuje navtike z vrhunsko satelitsko TV zabavo med zasidranjem, križarjenjem pri visoki hitrosti ali v razmerah razburkanega morja. Elegantna in polirana oblika kupole i4/i4P je popolna za plovila nad 50 čevljev.
S svojimi ekskluzivnimi inženirskimi inovacijami v tehnologijah Wide Range Search (WRS) in Dynamic Beam Tilting (DBT) lahko i4/i4P doseže najnatančnejšo zmogljivost sledenja in najvišji sprejem signala brez potrebe po krhkem ali odvečnem senzorju gibanja. Vgrajen sistem GPS lahko pospeši čas iskanja in pridobivanja satelitov.
Revolucionarne in inovativne oblikovne značilnosti i4/i4P vključujejo vgrajene module HD in TriSat, vgrajene v krmilno enoto antene (ACU), kot tudi vnaprej programirano globalno satelitsko knjižnico. To navtikom ponuja satelitsko TV z visoko ločljivostjo (HD) od vodilnih ponudnikov storitev satelitske televizije brez dodatnih orodij za pretvorbo in kabelskega ožičenja. Z Intellianovim ekskluzivnim MIM lahko navtiki uživajo v spreminjanju kanalov z uporabo daljinskega upravljalnika za samodejni preklop z onwe programa na drugega, tako kot domači sistem. Za dodatne podrobnosti si oglejte vodnik za namestitev za DISH Network MIM.
Za enostavno in prilagodljivo namestitev in delovanje i4/i4P podpira standardne povezave Dual in Quad IRD z enim kablom med anteno in krmilno enoto antene (ACU). Ta preprost in zmogljiv sistem je izdelan v skladu z najstrožjo verifikacijo kakovosti ISO 9001:2001.
Poleg tega ima model i4P vgrajen sistem za samodejno krmiljenje kota nagiba za vzdrževanje optimalne moči signala in povečanje kakovosti satelitskega sprejema na območjih s šibkim satelitskim signalom.
Priljubljena velikost z večjo zmogljivostjo
Premer reflektorja 45 cm z nacionalno pokritostjo za Severno Ameriko, Evropo in regionalno storitev po vsem svetu.
Hitrejše pridobivanje signala
Intellianov ekskluzivni algoritem Wide Range Search (WRS) omogoča anteni iskanje, iskanje in zaklepanje signala z neverjetno hitrostjo in natančnostjo.
Preprosta in enostavna namestitev
Z enim samim kablom za povezavo antene in ACU sistem Intellian i4 /i4P hitro in enostavno namestite. Naš napredni ACU je zasnovan tako, da zahteva minimalno nastavitev, tako da lahko takoj začnete uživati v televizijskih programih na ladji.
Brezžična povezljivost & Aptus mobile
Vgrajeni Wi-Fi omogoča brezžično povezavo ACU. Osebne računalnike, prenosnike in pametne telefone je mogoče uporabiti za povezavo z ACU ter brezžično spremljanje, nadzor in spreminjanje nastavitev sistema. Intellian Aptus mobile je na voljo za prenos za dostop do ACU prek Wi-Fi in upravljanje antene iz iPhona, iPada ali drugih omrežnih naprav. iPhone in iPad sta registrirani blagovni znamki družbe Apple Inc.
Nastavite svoje najljubše kanale HDTV
Intellianov i4/i4P zagotavlja HD kanale iz pasu Ku. Modul HD je vgrajen v krmilno enoto antene Intellian i4/i4P za brezhibno integracijo in enostavno namestitev.
Vgrajen GPS
Intellian i4/i4P vključuje vgrajen GPS za lažje upravljanje in hitrejše pridobivanje signala. Omogoča i4/i4P višjo natančnost in enostavno upravljanje, kjer koli pluje plovilo.
Uporabniku prijazno delovanje
Antenska krmilna enota (ACU), ki je dobavljena kot privzeti paket, vam omogoča uporabniku prijazno upravljanje različnih funkcij.

Specifications
| DOSTAVA IZ | IRVINE, CA (USA), SEOUL (SOUTH KOREA), ROTTERDAM (NETHERLANDS) |
|---|---|
| MODEL | i4 |
| DEL # | B4-409AA |
| TIP IZDELKA | SATELLITE TV |
| USAGE AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAMKA | INTELLIAN |
| OMREŽJE | BELL TV, DIRECTV, DISH NETWORK |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 45 cm (17.7 inch) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENCY | Ku BAND |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| UTEŽ | 11,6 kg (25,5 lb) |
| RADOME HEIGHT | 54 cm (21.2 inch) |
| RADOME DIAMETER | 50 cm (19.7 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | RHCP / LHCP, VERTICAL / HORIZONTAL |
| MINIMUM EIRP | 48 dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | 0° ~ 90° |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 50º / sec |
| TURNING RATE | 50º / sec |
| VESSEL SIZE | 35 - 60 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Feature
Funkcije sistema Intellian i4
- Funkcija samodejnega iskanja in identifikacije satelitov
- 2-osna stabilizacija zagotavlja visoko hitrost sledenja
Visoko zmogljiva antena
- Parabolična antena s premerom 45 cm (17,7 in) za sprejem satelitskih signalov Ku-pasu
- Krožna ali linearna polarizacija, odvisno od regije in izbranega LNB
- Vgrajen HD modul za Ku-band HD TV sprejem
Intellianova patentirana tehnologija Quick&Quiet℠ (iQ²)
- Tehnologija iQ² vam omogoča hitro nastavitev, ohranjanje trdnega zaklepanja signala in uživanje v vaših najljubših televizijskih programih v tihem udobju
- Algoritem Wide Range Search (WRS) zagotavlja najhitrejšo pridobitev signala, ki je na voljo kjerkoli
- Tehnologija Dynamic Beam Tilting (DBT) uporablja inteligentno analizo žarkov v realnem času, da zagotovi vrhunsko kakovost signala, hkrati pa odpravi vsiljiv šum v ozadju, ki ga povzročajo običajne antene.
Krmilna enota antene
- Intuitiven nadzor z digitalnim informacijskim zaslonom na ACU
- Brezžične avtomatizirane posodobitve in diagnostika prek Aptus PC in Aptus Mobile
- Izhodna vrata DC za enostavno napajanje Intellian MIM ali Shaw Decoder Module
Zmogljivost več sprejemnikov
- Več sprejemnikov in televizorjev je mogoče povezati z uporabo Multi-Switch ali Intellian MIM (Multi-Satellite Interface Module)
- Z uporabo MIM lahko izberete glavni sprejemnik za nadzor ciljnega satelita
- V Severni Ameriki je pri uporabi Dish ali Bell TV potreben MIM, ki omogoča samodejno preklapljanje satelitov z daljinskega upravljalnika, tako kot to počnete doma
Vgrajen vmesnik GPS in NMEA 0183
- i3 vključuje vgrajen GPS znotraj antenske enote za hitrejše pridobivanje signala
- Ladijski GPS je mogoče povezati tudi prek vrat NMEA 0183 na zadnji plošči ACU
Elegantna velikost profila Radome
- 50 cm (19,7 palca) premera antene
- Antena tehta manj kot 11,6 kg (25,5 funtov)
Triletna globalna garancija
- Vodilna 3-letna garancija za dele in izdelavo z 2-letno garancijo na delo za vse antenske sisteme, kar zagotavlja brezskrbnost pri vaši naložbi v strojno opremo
What's included
Kaj je vključeno
Vsi satelitski sistemi standardno vključujejo naslednje dele
- Antena & Radome 45 cm (18-palčni) reflektor & LNB
- ACU (Antenska krmilna enota)
- Program PC Controller (CD s programsko opremo priložen)
- Priročnik za namestitev in delovanje
- Namestitvena predloga
- Navodila za hitro namestitev
Komplet za namestitev
- ACU namizni montažni nosilec × 2EA
- 15 m (49) ft × 1EA antena-ACU RG6 koaksialni kabel
- 3 m (10 ft) × 1EA koaksialni kabel ACU-IRD RG6
- 10 m (33 ft) × 1EA napajalni kabel za enosmerni tok
- 1,8 m (6 čevljev) × 1EA PC serijski kabel
- Konektorji in vijaki
Zemljevidi pokritosti Intellian i4





