Intellian i9W 2-osni globalni pomorski satelitski TV sistem s krožnikom 85 cm (33,5") in LNB-jem WorldView (B4-919W2)
In stock
- ZNAMKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- i9W
- DEL #:
- B4-919W2
- ORIGIN:
- Južna Koreja
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 1 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-i9W-System-B4-911W2
Globalna združljivost satelitskih storitev
Intellian i9W zagotavlja popolno udobje, da vas poveže s tisoči programov brezplačne televizije, plačljive televizije, standardne ločljivosti in visoke ločljivosti po vsem svetu z enim modulom LNB, ki vključuje več (8) frekvenc LO.
Modul LNB za prostoročno telefoniranje WorldView™
Druga generacija modula WorldView LNB, ki čaka na patent, je najnovejša inovacija podjetja Intellian. Za razliko od drugih LNB sistemov TVRO s stabilnostjo ±1000 kHz, je modul LNB Intellian WorldView zgrajen na najvišji stabilnosti ±10 kHz, kar ima 100-krat večjo natančnost in večjo občutljivost signala.
Poleg tega ta modul LNB sprejema večpasovne in večpolarizacijske satelitske TV storitve po vsem svetu. Zato navtikom ni treba ročno spreminjati LNB znotraj kupole antene vsakič, ko plovilo prečka drugo območje satelitskih storitev.
Sprejem digitalne televizije DVB-S2
Nekatere storitve HD TV so prešle na DVB-S2 in jih bo v prihodnosti še več. Zahvaljujoč Intellianovi revolucionarni tehnologiji digitalne televizije DVB-S2 lahko navtiki zdaj uživajo v svoji najljubši zabavi DTH (Direct To Home) na morju, tako kot doma.
Globalna satelitska knjižnica
i9W vključuje vnaprej programirano globalno satelitsko knjižnico, ki navtikam omogoča izbiro želenega satelita med potovanjem iz regije v regijo. Ko je satelit izbran, bo modul LNB WorldView samodejno preklopil na ustrezno lokalno frekvenco za sprejem signala.
Brezžična povezljivost & Aptus mobile
Vgrajeni Wi-Fi omogoča brezžično povezavo ACU. Osebne računalnike, prenosnike in pametne telefone je mogoče uporabiti za povezavo z ACU ter brezžično spremljanje, nadzor in spreminjanje nastavitev sistema. Intellian Aptus mobile je na voljo za prenos za dostop do ACU prek Wi-Fi in upravljanje antene iz iPhona, iPada ali drugih omrežnih naprav. iPhone in iPad sta registrirani blagovni znamki družbe Apple Inc.

Specifications
| MODEL | i9W |
|---|---|
| DEL # | B4-919W2 |
| TIP IZDELKA | SATELLITE TV |
| USAGE AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAMKA | INTELLIAN |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 85 cm (33.5 inch) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENCY | Ku BAND |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| UTEŽ | 56,2 kg (124 lb) |
| RADOME HEIGHT | 121.0 cm (47.5 inch) |
| RADOME DIAMETER | 113 cm (44.5 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| POLARIZATION | CIRCULAR AND LINEAR |
| MINIMUM EIRP | 44dBW |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| ELEVATION RANGE | -15º to 90º |
| SHIP'S MOTION | Roll ±25º, Pitch ±15º |
| ROLL & PITCH RESPONSE RATE | 30º / sec |
| TURNING RATE | 30º / sec |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |
Zemljevidi pokritosti Intellian i9W





