3-osni globalni sistem Intellian t130Q s 125 cm (49,2 palcem) reflektorjem in univerzalnim štirikolesnim LNB (T3-131AQS)
In stock
- ZNAMKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130Q
- DEL #:
- T3-131AQS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Intellian-t130-System-T2-1317S
Pomorski satelitski TV sistem Intellian t130 (T2-1317S)
Za tiste, ki upravljajo večje flote, je t110W / t110Q mogoče povezati v omrežje s katerim koli vgrajenim Intellian satelitskim komunikacijskim sistemom (VSAT ali FleetBroadband), da se omogoči oddaljeni dostop in upravljanje prek Aptus Weba, ne glede na to, kje po svetu se plovilo nahaja.
S svojim ACU, ki podpira Wi-Fi, se lahko uporabniki brezžično povežejo z t110W / t110Q z uporabo Aptus PC ali Aptus Mobile, mobilne aplikacije za iOS, ki je na voljo za brezplačen prenos prek App Store. Aptus uporabnikom ponuja takojšnjo diagnostiko, funkcije beleženja zmogljivosti in posodobitve vdelane programske opreme antene in globalne satelitske knjižnice z enim dotikom, kar zagotavlja, da antena vedno zagotavlja vrhunsko zmogljivost.
Neprimerljiva zmogljivost satelita na morju
Ni lahko najti satelita, ki je oddaljen 22.000 milj, a zahvaljujoč Intellianovi tehnologiji Wide Range Search naše antene iščejo v širšem obsegu in se zaklenejo na signal v nekaj sekundah – štiri do petkrat hitreje kot običajne antene.
Držanje tega signala med plovbo ali ko se čoln premika je še en razlog, da izberete Intellian. Naša patentirana tehnologija Dynamic Beam Tilting (DBT) uporablja inteligentno analizo žarka v realnem času za ohranjanje najmočnejšega signala, tudi ko plovilo pluje pri visokih hitrostih ali v slabem vremenu. Prav tako zmanjša potrebo po nenehnem prilagajanju krožnika, kar zmanjša splošno obrabo antene.
Specifications
| MODEL | t130Q |
|---|---|
| DEL # | T3-131AQS |
| TIP IZDELKA | SATELLITE TV |
| ZNAMKA | INTELLIAN |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| FREQUENCY | Ku BAND |
| CERTIFIKATI | CE COMPLIANCE, FCC |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz |
| AZIMUTH RANGE | 680º |
| RF OUTPUT | DUAL / QUAD OUTPUT |