Intellian t240CK 3-osni dvopasovni globalni sistem C-Ku z 240 cm (94,5 palcev) reflektorjem & WorldView LNB Gen 2 (T3-246AC)
In stock
- ZNAMKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t240CK
- DEL #:
- T3-246AC
- ORIGIN:
- Južna Koreja
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- ALLOW 8 TO 12 WEEKS FOR DELIVERY
- SKU:
- Intellian-t240CK-TV-System
Intellian t240CK 3-osni globalni pomorski satelitski TV sistem
T240CK je prva antena na svetu, ki lahko z istega satelita hkrati sprejema storitve satelitske televizije HD in SD na C-pasu in Ku-pasu. Intellianov večpasovni in večpolarizacijski LNB WorldView omogoča uporabnikom nemoteno nastavitev katere koli storitve satelitske televizije po vsem svetu s preprostim pritiskom na gumb vsakič, ko plovilo prečka drugo območje satelitskih storitev.
Fiber Ready
Modul Intellian FiberLink povezuje anteno z enotami pod palubo z enim optičnim kablom brez izgub, ki ga je mogoče napeljati do 2000 M, kar močno poenostavi namestitev na ladjo. Z več RF izhodi iz podpalubnega več stikala je mogoče povezati tako C- kot Ku-Band sprejemnike, kar zagotavlja brezhibno uporabniško izkušnjo gostom in posadki na krovu.
Rešitev za oddaljeno upravljanje
Do t240CK je mogoče dostopati, ga spremljati in nadzorovati s katere koli lokacije na svetu z dostopom do vgrajene spletne programske opreme ACU Aptus, ki integratorjem omogoča izvajanje rutinskih vzdrževalnih dejavnosti kot upravljano storitev. Te funkcije vključujejo nadgradnje vdelane programske opreme, spremljanje parametrov sledenja, beleženje podatkov o zmogljivosti in sistemsko diagnostiko ter več.
Specifications
| MODEL | t240CK |
|---|---|
| DEL # | T3-246AC |
| TIP IZDELKA | SATELLITE TV |
| USAGE AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAMKA | INTELLIAN |
| OMREŽJE | DIRECTV, DISH NETWORK |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 240 cm (94 inch) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREQUENCY | Ku BAND, C BAND (4-8 GHz) |
| UTEŽ | 630 kg (1389 lb) A/C |
| RADOME HEIGHT | 353.0 cm (139 inch) |
| RADOME DIAMETER | 330 cm (130 inch) |
| RECEPTION FREQUENCY | Ku-band: 10.7 ~ 12.75 GHz, C-band: 3.4 ~ 4.2 GHz |
| MINIMUM EIRP | C-band: 31 dBW, Ku-band: 35 dBW |