3-osni globalni pomorski satelitski TV sistem Intellian t130W s krožnikom 125 cm (49,2") in LNB-jem WorldView (T3-131AWS)
Out of stock
- ZNAMKA:
- INTELLIAN
- MODEL:
- t130W
- DEL #:
- T3-131AWS
- Warranty:
- 3 YEARS PARTS 2 YEAR LABOR
- AVAILABILITY:
- DISCONTINUED
- SKU:
- Intellian-t130W-Syst-T2-1317W2
3-osni globalni pomorski satelitski TV sistem Intellian t130W s krožnikom 125 cm (49,2") in LNB-jem WorldView (T2-1317W2)
Intellian t130W je idealen za izpolnjevanje potreb večjih jaht, delovnih čolnov in gospodarskih plovil 80' in več. S 3-osno stabilizacijo, širokim razponom višine in neomejenim azimutom brez odvijanja kabla so te antene sposobne sprejemati tudi, ko delujejo blizu ekvatorja ali v polarnih regijah. Zasnovani, izdelani in preizkušeni so bili tako, da prenesejo najtežje morje in vremenske razmere.
Intellian WorldView LNB – En antenski sistem, ustvarjen za osvajanje sveta
Ekskluzivni modul Intellian WorldView LNB, ki ga je zasnoval in izdelal Intellianov interni inženiring, ponuja brezhibno preklapljanje med krožno polariziranim programiranjem v Severni, Srednji in Južni Ameriki ter linearnim polariziranim programiranjem z uporabo Universal Quad LNB v Evropi, na Bližnjem vzhodu in v azijsko-pacifiškem območju s svojim vgrajen sistem za samodejno krmiljenje kota nagiba.
Uživajte v brezhibnem sprejemu globalne satelitske televizije
Z možnostjo prejemanja večpasovnih in večpolarizacijskih satelitskih televizijskih storitev po vsem svetu navtikam ni več treba ročno izklapljati LNB znotraj antenske kupole, ko plovilo prečka drugo območje satelitske televizijske storitve. Z Intellian WorldView LNB uživajte v neprekinjenem sprejemu satelitskih televizijskih programov tako rekoč kamor koli.
Specifications
| MODEL | t130W |
|---|---|
| DEL # | T3-131AWS |
| TIP IZDELKA | SATELLITE TV |
| USAGE AREA | REGIONAL - SEE COVERAGE MAP |
| ZNAMKA | INTELLIAN |
| OMREŽJE | DIRECTV, DISH NETWORK |
| VRSTA UPORABE | POMORSTVO |
| VRSTA DODATKA | ANTENNA |
| ANTENNA SIZE | 125 cm (49.2 inch) |
| DELOVNA TEMPERATURA | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40°C to 80°C (-40°F to 176°F) |
| UTEŽ | 117 kg (258 lb) |
| RADOME HEIGHT | 165.0 cm (65 inch) |
| RADOME DIAMETER | 169 cm (66.5 inch) |
| VESSEL SIZE | OVER 80 FEET |