Beam IntelliDOCK 9555 - Stacion Docking Bluetooth (9555ID)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PJESA #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Kinë
- Warranty:
- 24 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Telefoni Iridium 9555, vendoset sigurt në IntelliDOCK, i cili ka Bluetooth të integruar, port të dhënash USB, tingull të integruar, karikim telefoni dhe antenë të integruar, lidhje të dhënash dhe energjie, duke e bërë të mundur mbajtjen e të gjitha kabllove të antenës dhe energjisë të lidhura përherë me stacionin e docking, gati për përdorim. Telefoni Iridium 9555 futet dhe hiqet lehtësisht me një shtypje butoni në majë të IntelliDOCK, duke e bërë shumë të lehtë heqjen e 9555 në çdo kohë me sigurinë se do të jetë gjithmonë i karikuar plotësisht.
IntelliDOCK gjithashtu mbështet përdorimin e një telefoni të vogël opsional Beam Privacy që mund të vendoset pranë IntelliDOCK për komoditet të shtuar nëse është e nevojshme."]
Specifications
| PJESA # | 9555ID |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | IRIDIUM |
| SHËRBIMI | IRIDIUM VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, DETARE, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| I PËRPUTHSHËM ME | IRIDIUM 9555 |
| TIPARET | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| ÇERTIFIKIMET | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| PLOJËSI | 66 SATELITËT |
| GJATËSIA | 20 cm (7.9") |
| GJERËSIA | ["7.5 cm (3\")"] |
| THELLESI | 6.5 cm (2.6") |
| PESHA | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Stacion Docking Bluetooth (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Mban 9555 telefonin me siguri
• Dizajn dhe ndërtim të fortë
• Ngarkon telefonin 9555 gati për përdorim
• Lidhje antene e integruar
• Telefoni gjithmonë i ngarkuar gati për përdorim
BLUETOOTH® I INTEGRUAR
• Bluetooth® i ndërtuar në cradle
• Mbështet Aksesoret e Zërit Bluetooth®
• Thirrje pa duar të përshtatshme
ZË I NDËRTUAR
• Zë i ndërtuar për tregues të përmirësuar të zërit VOICE, DATA, SMS, SBD
• Mbështet të gjitha shërbimet e zërit, të dhënave, SMS dhe SBD të Iridium
• Qasje në thirrjet parapaguese, pas paguese & të ekuipazhit
• Lidhje Bluetooth® & USB për të dhëna
TELEFON PRIVAT
• Mbështet telefonin privat të Beam si opsion
• Inteligjencë automatikisht ndjeshmërisë për përgjigje/mbyllje
INSTALIMI
• Mbështet hyrjen e energjisë DC 9 - 32V
• Instalimi fleksibël përmes montimit universal, gjithashtu i përshtatshëm për montimin në mur
• Paketa e plug AC 110 - 240V e disponueshme si opsion
CILËSIA
• Dizajn profesional industrial
• 2 vjet paqe mendore, garanci zëvendësimi
• Testuar 100% në fabrikë
• Plotësisht e certifikuar, e miratuar nga Iridium, RoHS, CE, IEC60945
What's included
Në Kutinë:
Beam IntelliDOCK 9555
mbajtësi i montimit të çelikut Ram-mount
Kabllot e ndërfaqes dhe energjisë
Manuali i Përdoruesit
Manuali i Instalimit