Beam SatDOCK-G 9555 Stacioni i Dokuar për Automjete pa Duar (9555SDG)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PJESA #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Kinë
- Warranty:
- 24 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Telefoni satelitor Iridium 9555, vendoset sigurt në Dock i cili është kompakt në dizajn, ndryshe nga kit-et tradicionale të dokimit që kërkojnë një kuti tjetër të jashtme për instalim, Beam SatDOCK është i gjithë përmbajtur brenda një Dock-u të vetëm kompakt. Karakteristika të tjera përfshijnë ngarkimin e telefonit, Bluetooth të ndërtuar, të dhëna USB, tingull të ndërtuar dhe lejon antenën dhe energjinë të jenë të lidhura përherë me Dock-un gati për përdorim. Telefoni Iridium 9555 futet dhe hiqet lehtësisht me shtypjen e një butoni në majë të dock-ut duke e bërë shumë të lehtë përdorimin e tij jashtë Dock-ut kur është e nevojshme.
SatDOCK gjithashtu mbështet përdorimin e një telefoni privat aktiv opsional ose telefoni inteligjent me karakteristika të plota, RST970 këto thjesht dhe lehtësisht shtohen në SatDOCK.
SatDOCK ofron fleksibilitetin e përdorimit të telefonit tuaj satelitor të dorës për të mbështetur përdorimin e pajisjeve për një gamë të gjerë aplikacionesh. Ka një modul Bluetooth të ndërtuar për lidhjen e zërit së bashku me një sistem inteligjent të ndjekjes dhe raportimit të alarmit që përdor motorin GPS të ndërtuar të SatDOCK. Moduli i alarmit & ndjekjes mund të konfigurohet për të mbështetur anketimin periodik ose raportimin e alarmit emergjent.
SatDOCK Cradle
. Dizajn dhe ndërtim të fortë
. Ngarkon telefonin 9555 gati për përdorim
. Lidhje të integruar të energjisë & antenës
. Lidhje të integruar USB
Režimi pa duar
. Teknologjia e dupleksit të plotë
. Cilësi e lartë e zërit
Ndjekja / GPS
. Raportet periodike të pozicionit ose të anketuara nga larg
. Motori GPS i ndërtuar
. Ndërfaqet me LeoTRAK-Online të Beam
. Kompatibël me aplikacione të tjera të ndjekjes
Panic / Alarmet
. Opsioni i butonave të alarmit të lidhur shtesë
Bluetooth i integruar
Tingull i Ndërtuar
Zë, Të Dhëna, SMS, SBD
Privatësia & Telefoni Inteligjent
. Inteligjenca e ndjeshmërisë automatikë për përgjigje/ndalje
. Kalon midis telefonit dhe mënyrave pa duar
Instalimi
. Instalimi fleksibël përmes montimit universale, gjithashtu i përshtatshëm për montimin në mur
. Antena, mikrofon dhe altoparlant të instaluar në një vend të përshtatshëm
. Lejon instalimin gjysmë të përhershëm
Cilësia
. Testuar 100% në fabrikë
. Përputhshmëria: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| PJESA # | 9555SDG |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | IRIDIUM |
| SHËRBIMI | IRIDIUM VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | AVIATION, DETARE, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| I PËRPUTHSHËM ME | IRIDIUM 9555 |
| TIPARET | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| ÇERTIFIKIMET | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| PLOJËSI | 66 SATELITËT |
| GJATËSIA | 200 mm (7.9") |
| GJERËSIA | 75 mm (3.0") |
| THELLESI | 65 mm (2.7") |
| PESHA | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Karakteristikat:
• Instalimi kompakt dhe i hollë
• Konektivitet Bluetooth i integruar
• Instalimi pa duar
• Opsionet e telefonit privat
• I aftë për Zë, SMS, SBD dhe të Dhëna të Ndërlikuara
• Ndjekja dhe SOS
• Ndërfaqja e të dhënave USB
• Ndërfaqja Serial RS232 D9
• Aksesori / Ndjesa e ndezjes
• Plotësisht e certifikuar, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• Garanci për riparim ose zëvendësim 2 vjet