Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / Pots & Tracking Station Docking (9555PD)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK 9555
- PJESA #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Kinë
- Warranty:
- 24 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK ka gjithashtu një modul të integruar Bluetooth për lidhjen e zërit së bashku me një sistem inteligjent të përcjelljes dhe raportimit të alarmit duke përdorur motorin e integruar GPS të PotsDOCK. Moduli i alarmit dhe gjurmimit mund të konfigurohet për të mbështetur raportimin periodik të sondazheve ose alarmet emergjente.
Celulari Iridium 9555 përshtatet në mënyrë të sigurt në stacionin e dokimit, i cili përmban Bluetooth të integruar, të dhëna USB, karikimin e telefonit dhe antenën e integruar, lidhjen e të dhënave dhe energjisë duke bërë të mundur mbajtjen e të gjitha kabllove të antenës dhe rrymës të lidhura përgjithmonë në dok gati për përdorim. Celulari Iridium 9555 futet dhe hiqet lehtësisht me shtypjen e një butoni në pjesën e sipërme të PotsDOCK duke e bërë shumë të lehtë heqjen e 9555 në çdo kohë me qetësi duke e ditur se gjithmonë do të jetë plotësisht i ngarkuar.
PotsDOCK gjithashtu mbështet përdorimin e një aparati kompakt opsional të privatësisë Beam që mund të vendoset pranë PotsDOCK për lehtësi shtesë nëse kërkohet.
Specifications
| MODEL | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| PJESA # | 9555PD |
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | IRIDIUM |
| SHËRBIMI | IRIDIUM VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, DETARE, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| I PËRPUTHSHËM ME | IRIDIUM 9555 |
| ÇERTIFIKIMET | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| PLOJËSI | 66 SATELITËT |
| GJATËSIA | 200 mm |
| GJERËSIA | 75 mm (3.0") |
| THELLESI | 65 mm (2.7") |
| PESHA | 0.32 kg |
Feature
• Instalim kompakt në linjë të hollë
• Lidhje e integruar Bluetooth
• Ndërfaqja RJ11/POTS
• Të aftë për zë, SMS, SBD dhe të dhëna me ndërrim qarku
• Ndjekja e integruar dhe SOS
• Ndërfaqja e të dhënave USB
• Ndërfaqja serike RS232 D9
• Aksesorë/Ndjesë e ndezjes
• Hyrja e rrymës 9-32V DC
• TNC dhe SMA për GPS
• Çertifikuar plotësisht, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 vjet garanci riparimi ose ndërrimi