Beam IsatDock Transport Bolt Antena Aktive (ISD720)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PJESA #:
- ISD720
- ORIGIN:
- SHBA
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
Antena është projektuar për të lejuar hyrje horizontale ose vertikale për kabllot e antenës për të ofruar disa fleksibilitet gjatë instalimit. ISD720 punon me të gjitha Beam Inmarsat IsatDock dhe terminalin Oceana, por duhet të përdoret vetëm me kabllot e antenës ACTIVE të certifikuara nga Beam.
Specifications
| PJESA # | ISD720 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | INMARSAT |
| SHËRBIMI | INMARSAT VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | ANTENNA |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -40°C to 70°C |
| I PËRPUTHSHËM ME | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| GJATËSIA | 146 mm (5.75") |
| GJERËSIA | ["146 mm (5.75\")"] |
| THELLESI | 75 mm (2.95") |
| PESHA | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Mirëpritur nga Inmarsat
• Enkapsulim me cilësi të lartë
• Antena aktive
• Montim me bulon
• SMA/SMA
• Profil i ulët
• Omni drejtim
• Garanci për riparim ose zëvendësim 12 muaj