Direk me rreze Inmarsat / Antenë aktive Detare (ISD710)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PJESA #:
- ISD710
- ORIGIN:
- SHBA
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Direk me rreze Inmarsat / Antenë aktive Detare me Pol (ISD710)
Lidhjet e antenës (GSPS dhe GPS) mbrohen nga mjedisi me mbajtësen e saj të fortë të ngjitur në antenë. Sistemi i montimit të shtyllave është projektuar në mënyrë që kabllot të mund të kalohen përmes një shtylle PVC dhe më pas të ngjiten në antenë drejtpërdrejt duke i mbajtur kabllot dhe lidhësin të mbrojtur nga mjedisi. ISD710 punon me të gjitha terminalet Beam Inmarsat IsatDock dhe Oceana, megjithatë DUHET të përdoret vetëm me kabllo antenash ACTIVE të certifikuara Beam.
Specifications
| PJESA # | ISD710 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | INMARSAT |
| SHËRBIMI | INMARSAT VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, DETARE, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | ANTENNA |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -40°C to 70°C |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| TIPARET | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| GJATËSIA | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| PESHA | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Karakteristikat e rrezes ISD710
• Lloji Inmarsat i miratuar
• Mbrojtje detare me cilësi të lartë
• Antenë aktive
• Montimi i shtyllës / direkut
• SMA/SMA
• Omni drejtuar
• 12 muaj garanci riparimi ose ndërrimi