Beam IsatDock Transport Antena Magnetike Aktiv (ISD715)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PJESA #:
- ISD715
- ORIGIN:
- SHBA
- Warranty:
- 12 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
Antena Magnetike Aktive e Transportit IsatDock ISD715 është e dizajnuar për aplikacione transporti / tokësore. E dizajnuar për t'u përdorur me IsatDocks të Beam Communications dhe aplikacione ndjekjeje si LeoTRAK-Online.
Me montimin magnetik, antena është shumë e lehtë për t'u instaluar dhe lëvizur nga një aset në një tjetër dhe nuk kërkon asnjë vrimë për t'u instaluar. Lidhja e kabllit të antenës është e mbrojtur nga mjedisi me mbështjellësin e saj të jashtëm.
Specifications
| PJESA # | ISD715 |
|---|---|
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| ZONA E PËRDORIMIT | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | INMARSAT |
| SHËRBIMI | INMARSAT VOICE |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | ANTENNA |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -40°C to 70°C |
| I PËRPUTHSHËM ME | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| GJATËSIA | 142 mm (5.6") |
| GJERËSIA | ["142 mm (5.6\")"] |
| THELLESI | 207 mm (8.15") |
| PESHA | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Mirëpritur nga Inmarsat
• Enkapsulim me cilësi të lartë
• Antena aktive
• Montim magnetik
• SMA/SMA
• Profil i ulët
• Omni drejtim
• Garanci për riparim ose zëvendësim 12 muaj