Beam PotsDOCK Extreme Docking Station për Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODEL:
- POTSDOCK EXTREME
- PJESA #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Kinë
- Warranty:
- 24 MUAJ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK gjithashtu mbështet përdorimin e një telefoni të vogël BEAM Privacy të opsional që mund të bashkëngjitet pranë PotsDOCK për komoditet të shtuar nëse është e nevojshme.
Docku ka karikim telefoni, një lidhje USB për lidhje të dhënash, antenë të integruar, lidhje të dhënash dhe energjie duke e bërë të mundur mbajtjen e të gjitha kabllove të antenës dhe energjisë të lidhura përherë me dockun duke e bërë atë të gatshëm për përdorim në çdo kohë.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Mban sigurt telefonin Iridium Extreme
. Dizajn dhe ndërtim të fortë
. Karikon telefonin Iridium Extreme gati për përdorim
. Lidhje antene të integruar, Iridium & GPS
. Lidhje USB
POTS/RJ11
. Mbështet telefonat standardë pa kabllo & me kabllo (5 REN)
. Telefoni POTS mund të funksionojë 600m (2000 ft) nga njësia
. Lehtë e integruar në sistemin PBX
. Tingujt e ziles, të zënë & të thirrjes
. Cilësi e shkëlqyer e zërit
. Procesimi i numrave të thirrjeve dhe thirrje të shpejta
GJURMIM
. Aktivizimi i GPS të Shpejtë
. Ndërfaqet me MyBuddy Extreme të BEAM
PANIK/ALARMET
. Ndërfaqet me aplikacionin web të bazuar në lokacion MyBuddy të BEAM
. Lidhje e opsional e butonit të alarmeve të jashtme
BLUETOOTH I INTEGRUAR
. Bluetooth i integruar në njësinë docking
. Lidhje me zë pa duar Bluetooth
ZILE E INTEGRUAR
. Zile e integruar për tregues të përmirësuar të ziles
ZË, TË DHËNA, SMS, SBD
. Mbështet të gjitha shërbimet e zërit, të dhënave, SMS & SBD të Iridium
. Qasje në thirrje të parapaguara, pas paguara & të ekuipazhit
TELEFON PRIVAT
. Mbështet telefonin e privatësisë BEAM të opsional
. Auto përgjigje kur hiqet nga kupa
INSTALIMI
. Mbështet hyrjen e energjisë DC 9 - 32V
. Instalimi fleksibël përmes montimit universale
. E furnizuar me paketën AC 100 - 240V të përfshirë
CILËSIA
. Dizajn profesional industrial
. Garanci për zëvendësim 2 vjeçare për qetësi mendore
. Testuar 100% në fabrikë
. Plotësisht e certifikuar, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| MODEL | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| PJESA # | EXTRMPD |
| TIPI I PRODUKTIT | TELEF SATELIT |
| MARKA | BEAM |
| RRJETI | IRIDIUM |
| PËRDORIMI I LLOJIT | FIXED, DETARE, MJETET |
| LLOJI AKSESORIT | DOCKING STATION |
| TEMPERATURA E FUNKSIONIMIT | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| FREKUENCA | L BAND (1-2 GHz) |
| I PËRPUTHSHËM ME | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| TIPARET | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| ÇERTIFIKIMET | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | ["85177900"] |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| GJERËSIA | ["82.2 mm (3.24 inches)"] |
| THELLESI | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| PESHA | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Features:
• Instalimi kompakt me linjë të hollë
• Konnectivitet Bluetooth i integruar
• Ndërfaqja POTS/RJ11, kabllot arrijnë deri në 600m/2000ft
• I aftë për Zë, SMS, SBD dhe të Dhëna të Kalimit të Qarkut
• Ndjekja dhe SOS (nëpërmjet telefonit 9575)
• Ndërfaqja e të dhënave USB
• Sensori i Aksesoreve/Çelësit të ndezjes
• Input energjie 9-32V DC
• Paketa e Plug AC e përfshirë 110/240 input
• Konektorët Iridium dhe GPS
• Kompatibil me PABX (analog)
• Garanci për riparim ose zëvendësim 2 vjet
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Përmbajtja e Kutisë:
PotsDOCK Extreme
Adaptori i Energjisë AC/DC
Kablli i Energjisë DC/Kit i Sigurisë
Mbajtësi Universal i Montimit (RAM)
Manuali i Përdoruesit
Udhëzuesi i Shpejtë për Fillim