Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Bağlantı İstasyonu Paketi (9555ID-SB)
-
x
Checkout using your account
Checkout as a new customer
Creating an account has many benefits:
TELEFONLAR | PLANLAR | PAKETLER | AKSESUARLAR | KİRALIK | DESTEK
In stock
| PARÇA # | 9555ID-SB |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | BUNDLE |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9555 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TAKIMYILDIZ | 66 UYDU |
| UZUNLUK | 20 cm (7.9") |
| GENİŞLİK | 7.5 cm (3") |
| DERİNLİK | 6.5 cm (2.6") |
| AĞIRLIK | 0.32 kg |
Kutuda:
Işın IntelliDOCK 9555
Ram montajlı çelik montaj braketi
Arayüz ve güç kabloları
Kullanım kılavuzu
Kurulum kılavuzu