Beam PotsDOCK 9555 - RJ11 / POTS & İzleme Yerleştirme İstasyonu (9555PD)
TELEFONLAR | PLANLAR | PAKETLER | AKSESUARLAR | KİRALIK | DESTEK
In stock
- MARKA:
- BEAM
- MODELİ:
- POTSDOCK 9555
- PARÇA #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Çin
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK ayrıca, PotsDOCK'un dahili GPS motorunu kullanan akıllı bir izleme ve uyarı raporlama sistemi ile birlikte sesli bağlantı için dahili bir Bluetooth modülüne sahiptir. Uyarı ve izleme modülü, periyodik yoklama veya acil durum uyarı raporlamasını destekleyecek şekilde yapılandırılabilir.
Iridium 9555 ahize, yerleşik Bluetooth, USB verileri, telefon şarj etme ve entegre anten, veri ve güç bağlantısı özelliklerine sahip bağlantı istasyonuna güvenli bir şekilde oturur ve tüm anten kablolarını ve gücü bağlantı istasyonuna kalıcı olarak bağlı tutmayı mümkün kılar. Iridium 9555 ahize, PotsDOCK'un üst kısmındaki bir düğmeye basılarak kolayca takılıp çıkarılabilir, bu da 9555'in her zaman tamamen şarj olacağını bilmenin verdiği gönül rahatlığıyla her an kolayca çıkarılmasını sağlar.
PotsDOCK, gerektiğinde daha fazla rahatlık için PotsDOCK'un yanına yerleştirilebilen isteğe bağlı bir kompakt Beam Privacy Handset kullanımını da destekler.
Specifications
| MODELİ | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| PARÇA # | 9555PD |
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9555 |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TAKIMYILDIZ | 66 UYDU |
| UZUNLUK | 200 mm |
| GENİŞLİK | 75 mm (3.0") |
| DERİNLİK | 65 mm (2.7") |
| AĞIRLIK | 0.32 kg |
Feature
• İnce hat kompakt kurulum
• Entegre Bluetooth bağlantısı
• RJ11/POTS arayüzü
• Ses, SMS, SBD ve Devre Anahtarlamalı Veri özelliği
• Dahili izleme ve SOS
• USB veri arabirimi
• RS232 D9 Seri Arayüz
• Aksesuar/Ateşleme hissi
• 9-32V DC güç girişi
• GPS için TNC ve SMA
• Tam sertifikalı, İridyum, RoHS, CE, IEC60945
• 2 yıllık onarım veya değiştirme garantisi