Beam SatDOCK-G 9555 Hands-free Araç Bağlantı İstasyonu (9555SDG)
TELEFONLAR | PLANLAR | PAKETLER | AKSESUARLAR | KİRALAMALAR | DESTEK"]
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PARÇA #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Çin
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Iridium 9555 uydu telefonu, kurulum için başka bir harici kutu gerektirmeyen, tasarımı kompakt olan Dock'a güvenli bir şekilde oturur; Beam SatDOCK, tek bir kompakt Dock içinde tüm bileşenleri barındırır. Diğer özellikler arasında telefon şarj etme, entegre Bluetooth, USB veri, entegre zil sesi ve anten ile güç bağlantısının Dock'a kalıcı olarak bağlanmasına izin verme bulunmaktadır. Iridium 9555 telefonu, Dock'un üstündeki bir düğmeye basarak kolayca takılıp çıkarılabilir, bu da gerektiğinde Dock'tan uzakta kullanmayı çok kolay hale getirir.
SatDOCK ayrıca isteğe bağlı aktif gizlilik telefonu veya tam özellikli akıllı telefon RST970'in kullanımını destekler; bunlar SatDOCK'a basit ve kolay bir şekilde eklenebilir.
SatDOCK, el tipi uydu telefonunuzu kullanarak çeşitli uygulamalar için ekipman kullanımını destekleme esnekliği sağlar. Ses bağlantısı için entegre bir Bluetooth modülü ile birlikte, SatDOCK'un entegre GPS motorunu kullanan akıllı izleme ve uyarı raporlama sistemi vardır. Uyarı & izleme modülü, periyodik anket veya acil uyarı raporlamasını destekleyecek şekilde yapılandırılabilir.
SatDOCK Yuvası
. Dayanıklı tasarım ve yapı
. 9555 telefonunu kullanıma hazır şekilde şarj eder
. Entegre güç & anten bağlantısı
. Entegre USB bağlantısı
Elipsiz Modu
. Tam çift yönlü teknoloji
. Üstün ses kalitesi
İzleme / GPS
. Periyodik konum raporları veya uzaktan anket
. Entegre GPS motoru
. Beam'in LeoTRAK-Online ile arayüzler
. Diğer izleme uygulamalarıyla uyumlu
Panik / Uyarılar
. Ekstra kablolu uyarı düğmeleri seçeneği
Entegre Bluetooth
Entegre Zil
Ses, Veri, SMS, SBD
Gizlilik & Akıllı Telefon
. Otomatik algılama cevap/kapama zekası
. Telefon ve elipsiz modları arasında geçiş yapar
Kurulum
. Evrensel montaj ile esnek kurulum, ayrıca duvara montaj için uygundur
. Anten, mikrofon ve hoparlör uygun bir konuma yerleştirilmiştir
. Yarı kalıcı kurulum yapılmasına izin verir
Kalite
. %100 fabrika testli
. Uygunluk: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| PARÇA # | 9555SDG |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | AVIATION, MARITIM, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| SIKLIK | L BAND (1-2 GHz) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9555 |
| ÖZELLİKLER | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TAKIMYILDIZ | 66 UYDU |
| UZUNLUK | 200 mm (7.9") |
| GENİŞLİK | ["75 mm (3.0\")"] |
| DERİNLİK | 65 mm (2.7") |
| AĞIRLIK | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Özellikleri:
• İnce kompakt kurulum
• Entegre Bluetooth bağlantısı
• El serbest kurulum
• Gizlilik Telefonu seçenekleri
• Ses, SMS, SBD ve Devre Anahtarlı Veri yetenekli
• İzleme ve SOS
• USB veri arayüzü
• RS232 D9 Seri Arayüz
• Aksesuar / Ateşleme algılama
• Tam sertifikalı, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 yıl onarım veya değiştirme garantisi