Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Dock İstasyonu (9555ID)
TELEFONLAR | PLANLAR | PAKETLER | AKSESUARLAR | KİRALAMALAR | DESTEK"]
In stock
- MARKA:
- BEAM
- PARÇA #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Çin
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Iridium 9555 el cihazı, IntelliDOCK'a güvenli bir şekilde oturur; bu, yerleşik Bluetooth, USB veri portu, yerleşik zil, telefon şarjı ve entegre anten, veri ve güç bağlantısı özelliklerine sahiptir. Bu sayede tüm anten kabloları ve güç, docking istasyonuna sürekli bağlı kalabilir ve kullanıma hazır hale gelir. Iridium 9555 el cihazı, IntelliDOCK'un üstündeki bir düğmeye basarak kolayca takılıp çıkarılabilir, bu da 9555'in her zaman tam şarjlı olacağını bilerek herhangi bir zamanda çıkarılmasını çok kolay hale getirir.
IntelliDOCK ayrıca, gerektiğinde ek kolaylık sağlamak için IntelliDOCK'un yanına yerleştirilebilen isteğe bağlı kompakt Beam Gizlilik El Cihazı'nın kullanımını da destekler.
Specifications
| PARÇA # | 9555ID |
|---|---|
| ÜRÜN TİPİ | UYDU TELEFONU |
| KULLANIM ALANI | 100% GLOBAL |
| MARKA | BEAM |
| AĞ | IRIDIUM |
| HİZMET | IRIDIUM VOICE |
| KULLANIM TÜRÜ | FIXED, MARITIM, ARAÇ |
| AKSESUAR TİPİ | DOCKING STATION |
| ÇALIŞMA SICAKLIĞI | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| İLE UYUMLU | IRIDIUM 9555 |
| ÖZELLİKLER | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| SERTİFİKALAR | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| TAKIMYILDIZ | 66 UYDU |
| UZUNLUK | 20 cm (7.9") |
| GENİŞLİK | ["7.5 cm (3\")"] |
| DERİNLİK | 6.5 cm (2.6") |
| AĞIRLIK | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• 9555 el cihazını güvenli bir şekilde tutar
• Sağlam tasarım ve yapı
• 9555 el cihazını kullanıma hazır şekilde şarj eder
• Entegre anten bağlantısı
• El cihazı her zaman kullanıma hazır şekilde şarjlıdır
ENTEGRE BLUETOOTH®
• Yuva içinde entegre Bluetooth®
• Bluetooth® Ses Aksesuarlarını destekler
• Rahat eller serbest arama
ENTEGRE ÇALDIRMA
• Geliştirilmiş çaldırma göstergesi için entegre çaldırma VOICE, DATA, SMS, SBD
• Tüm Iridium ses, veri, SMS ve SBD hizmetlerini destekler
• Ön ödemeli, sonradan ödemeli ve mürettebat aramalarına erişim
• Bluetooth® & USB veri bağlantısı
GİZLİLİK EL CİHAZI
• Opsiyonel Beam gizlilik el cihazını destekler
• Otomatik algılama cevaplama/kapama zekası
KURULUM
• 9 - 32V DC güç girişi destekler
• Evrensel montaj ile esnek kurulum, ayrıca duvara montaj için de uygundur
• Opsiyonel 110 - 240V AC fiş paketi mevcuttur
KALİTE
• Profesyonel endüstriyel tasarım
• 2 yıl huzur garantisi, değiştirme garantisi
• %100 fabrika testli
• Tam sertifikalı, Iridium onaylı, RoHS, CE, IEC60945
What's included
Kutuda:
Beam IntelliDOCK 9555
Ram-mount çelik montaj braketi
Arayüz ve güç kabloları
Kullanıcı Kılavuzu
Kurulum Kılavuzu