Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- ЧАСТИНА #:
- 9555ID
- ORIGIN:
- Китай
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-IntelliDOCK-9555-Docking
Мобільний телефон Iridium 9555 надійно фіксується в IntelliDOCK, який має вбудований Bluetooth, USB-даний порт, вбудований дзвінок, зарядку телефону та інтегровану антену, дані та електроживлення, що дозволяє постійно підключати всі антени та живлення до док-станції, готової до використання. Мобільний телефон Iridium 9555 легко вставляється та виймається натисканням кнопки на верхній частині IntelliDOCK, що робить його дуже зручним для видалення 9555 у будь-який час з упевненістю, що він завжди буде повністю заряджений.
IntelliDOCK також підтримує використання додаткового компактного мобільного телефону Beam Privacy Handset, який можна розмістити поруч з IntelliDOCK для додаткової зручності, якщо це необхідно.
Specifications
| ЧАСТИНА # | 9555ID |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9555 |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, NARROWBAND, BLUETOOTH |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | IRIDIUM CERTIFIED, RoHS, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 20 cm (7.9") |
| ШИРИНА | 7.5 см (3") |
| ГЛИБИНА | 6.5 cm (2.6") |
| ВАГА | 0.32 kg (1.3 lb) |
Feature
Beam IntelliDOCK 9555 - Bluetooth Docking Station (9555ID)
INTELLIDOCK CRADLE
• Надійно утримує телефон 9555
• Міцний дизайн та конструкція
• Заряджає телефон 9555, готовий до використання
• Інтегроване підключення антени
• Телефон завжди заряджений, готовий до використання
ІНТЕГРОВАНИЙ BLUETOOTH®
• Bluetooth® вбудований у підставку
• Підтримує Bluetooth® голосові аксесуари
• Зручні дзвінки без рук
ВБУДОВАНИЙ ЗВОНОК
• Вбудований дзвінок для покращеного індикатора дзвінка ГОЛОС, ДАНІ, SMS, SBD
• Підтримує всі послуги Iridium голосу, даних, SMS та SBD
• Доступ до передплачених, післяплачених та дзвінків для екіпажу
• Bluetooth® та USB підключення даних
ТЕЛЕФОН ДЛЯ ПРИВАТНОСТІ
• Підтримує додатковий телефон Beam для приватності
• Автоматичне визначення відповіді/скидання інтелекту
УСТАНОВКА
• Підтримує вхід живлення 9 - 32V DC
• Гнучка установка через універсальне кріплення, також підходить для настінного монтажу
• Доступний додатковий блок живлення 110 - 240V AC
ЯКІСТЬ
• Професійний промисловий дизайн
• 2 роки спокою, гарантія заміни
• 100% фабричне тестування
• Повна сертифікація, затверджена Iridium, RoHS, CE, IEC60945
What's included
В коробці:
Beam IntelliDOCK 9555
сталевий кронштейн Ram-mount
кабелі інтерфейсу та живлення
Посібник користувача
Інструкція з монтажу