Beam SatDOCK-G 9555 Станція для безконтактного кріплення автомобіля (9555SDG)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- ЧАСТИНА #:
- 9555SDG
- ORIGIN:
- Китай
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-SatDock-9555SD-G-Iridium
Супутниковий телефон Iridium 9555 надійно фіксується в доку, який має компактний дизайн, на відміну від інших традиційних док-станцій, які потребують зовнішнього блоку для встановлення, Beam SatDOCK повністю міститься в одному компактному доку. Інші функції включають зарядку телефону, вбудований Bluetooth, USB-дані, вбудований дзвінок і дозволяє антені та живленню бути постійно підключеними до доку, готовими до використання. Телефон Iridium 9555 легко вставляється та виймається натисканням кнопки на верхній частині доку, що робить його дуже зручним для використання поза доком, коли це необхідно.
SatDOCK також підтримує використання додаткового активного приватного телефону або повнофункціонального інтелектуального телефону RST970, які просто і легко додаються до SatDOCK.
SatDOCK забезпечує гнучкість використання вашого портативного супутникового телефону для підтримки використання обладнання для широкого спектру застосувань. Він має вбудований модуль Bluetooth для голосового з'єднання разом з інтелектуальною системою відстеження та звітності про сповіщення, що використовує вбудований GPS-двигун SatDOCK. Модуль сповіщення та відстеження може бути налаштований для підтримки періодичного опитування або звітності про екстрені сповіщення.
Док-станція SatDOCK
. Міцний дизайн та конструкція
. Заряджає телефон 9555, готовий до використання
. Інтегроване живлення та підключення антени
. Інтегрована USB-з'єднання
Режим без рук
. Технологія повного дуплексу
. Висока якість звуку
Відстеження / GPS
. Періодичні звіти про позицію або віддалене опитування
. Вбудований GPS-двигун
. Інтерфейси до LeoTRAK-Online від Beam
. Сумісний з іншими додатками для відстеження
Паніка / Сповіщення
. Можливість додаткових дротових кнопок сповіщення
Інтегрований Bluetooth
Вбудований дзвінок
Голос, Дані, SMS, SBD
Приватність та інтелектуальний телефон
. Автоматичне виявлення відповіді/скидання
. Перемикається між режимами телефону та без рук
Встановлення
. Гнучке встановлення через універсальне кріплення, також підходить для настінного монтажу
. Антена, мікрофон та динамік встановлені в зручному місці
. Дозволяє напівпостійне встановлення
Якість
. 100% фабрично протестовано
. Відповідність: Iridium, RoHS, CE, IEC60945
Specifications
| ЧАСТИНА # | 9555SDG |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | AVIATION, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C ~ 70°C (-22°F ~ 158°F ) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9555 |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | IRIDIUM CERTIFIED, CE COMPLIANCE, FCC, INDUSTRY CANADA, RoHS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 200 mm (7.9") |
| ШИРИНА | 75 мм (3.0") |
| ГЛИБИНА | 65 mm (2.7") |
| ВАГА | 0.37 kg (0.7 lb) |
Feature
Beam SatDOCK-G 9555 Особливості:
• Компактна установка в тонкому виконанні
• Інтегрована Bluetooth-з'єднання
• Установка без рук
• Варіанти конфіденційного телефону
• Можливість голосового зв'язку, SMS, SBD та даних з комутованого каналу
• Відстеження та SOS
• USB інтерфейс даних
• RS232 D9 послідовний інтерфейс
• Датчик аксесуара / запалювання
• Повна сертифікація, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2-річна гарантія на ремонт або заміну