Beam PotsDOCK 9555 - док-станція RJ11 / POTS і стеження (9555PD)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- МОДЕЛЬ:
- POTSDOCK 9555
- ЧАСТИНА #:
- 9555PD
- ORIGIN:
- Китай
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Iridium-Beam-PotsDOCK-9555
PotsDOCK також має вбудований модуль Bluetooth для голосового підключення, а також інтелектуальну систему відстеження та сповіщень, яка використовує вбудований механізм GPS PotsDOCK. Модуль сповіщень і відстеження можна налаштувати для підтримки періодичного опитування або звітування про надзвичайні сповіщення.
Слухавка Iridium 9555 надійно встановлюється в док-станцію, яка має вбудований Bluetooth, USB-дані, заряджання телефону та вбудовану антену, підключення для передачі даних і живлення, що дозволяє тримати всі антенні кабелі та живлення постійно підключеними до док-станції, готовими до використання. Слухавка Iridium 9555 легко вставляється та знімається натисканням кнопки у верхній частині PotsDOCK, що дозволяє дуже легко вийняти 9555 у будь-який час і бути спокійним, знаючи, що вона завжди буде повністю заряджена.
PotsDOCK також підтримує використання додаткової компактної телефонної трубки Beam Privacy Handset, яку за потреби можна розташувати поруч із PotsDOCK для додаткової зручності.
Specifications
| МОДЕЛЬ | POTSDOCK 9555 |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | 9555PD |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | 100% GLOBAL |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| СЕРВІС | IRIDIUM VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9555 |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | IRIDIUM CERTIFIED |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| СУЗІР'Я | 66 СУПУТНИКИ |
| ДОВЖИНА | 200 mm |
| ШИРИНА | 75 mm (3.0") |
| ГЛИБИНА | 65 mm (2.7") |
| ВАГА | 0.32 kg |
Feature
• Тонка компактна установка
• Вбудоване з'єднання Bluetooth
• Інтерфейс RJ11/POTS
• Підтримка голосу, SMS, SBD і комутації даних
• Вбудоване відстеження та SOS
• Інтерфейс даних USB
• Послідовний інтерфейс RS232 D9
• Датчик аксесуарів/запалювання
• Вхідна напруга 9-32 В постійного струму
• TNC і SMA для GPS
• Повна сертифікація, Iridium, RoHS, CE, IEC60945
• 2 роки гарантії на ремонт або заміну