Beam IsatDock Transport Bolt Активна антена (ISD720)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- ЧАСТИНА #:
- ISD720
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD720
Beam IsatDock Transport Bolt Active Antenna (ISD720)
Антена розроблена для забезпечення горизонтального або вертикального входу для антенных кабелів, щоб надати певну гнучкість під час установки. ISD720 працює з усіма терміналами Beam Inmarsat IsatDock та Oceana, але повинна використовуватися лише з сертифікованими активними антенною кабелями Beam.
Specifications
| ЧАСТИНА # | ISD720 |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| СУМІСНИЙ З | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДОВЖИНА | 146 mm (5.75") |
| ШИРИНА | ["146 мм (5.75\")"] |
| ГЛИБИНА | 75 mm (2.95") |
| ВАГА | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Тип затверджений Inmarsat
• Високоякісний корпус
• Активна антена
• Монтаж на болтах
• SMA/SMA
• Низький профіль
• Омнінаправлений
• Гарантія на ремонт або заміну на 12 місяців