Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- ЧАСТИНА #:
- ISD715
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-Active-Antenna-ISD715
Beam IsatDock Transport Magnetic Active Antenna (ISD715)
IsatDock ISD715 Транспортна Магнітна Активна Антена розроблена для транспортних/наземних застосувань. Розроблена для роботи з IsatDocks компанії Beam Communications та трекінговими застосунками, такими як LeoTRAK-Online.
Завдяки магнітному кріпленню антена дуже легко встановлюється та переміщується з активу на актив і не потребує свердління отворів для монтажу. З'єднання антенного кабелю захищене від впливу навколишнього середовища завдяки зовнішньому корпусу.
Specifications
| ЧАСТИНА # | ISD715 |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| СУМІСНИЙ З | ISATPHONE PRO, ISATPHONE 2 |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДОВЖИНА | 142 mm (5.6") |
| ШИРИНА | ["142 мм (5.6\")"] |
| ГЛИБИНА | 207 mm (8.15") |
| ВАГА | 0.87 kg (1.92 lb) |
Feature
• Тип затверджений Inmarsat
• Високоякісний корпус
• Активна антена
• Магнітне кріплення
• SMA/SMA
• Низький профіль
• Всеспрямована
• 12-місячна гарантія ремонту або заміни