Активна морська антена Inmarsat Beam Mast / Pole Marine (ISD710)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- ЧАСТИНА #:
- ISD710
- ORIGIN:
- Сполучені Штати
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Inmarsat-Beam-Oceana-ISD710
Inmarsat Beam Mast / Pole Marine Активна антена (ISD710)
З’єднання антени (GSPS і GPS) захищені від зовнішнього середовища міцним кронштейном, прикріпленим до антени. Система кріплення на стовпі розроблена таким чином, що кабелі можна протягнути через стовп із ПВХ, а потім приєднати безпосередньо до антени, захищаючи кабелі та роз’єм від навколишнього середовища. ISD710 працює з усіма терміналами Beam Inmarsat IsatDock і Oceana, однак ПОВИНЕН використовуватися лише з сертифікованими Beam кабелями АКТИВНОЇ антени.
Specifications
| ЧАСТИНА # | ISD710 |
|---|---|
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT VOICE |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | ANTENNA |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -40°C to 70°C |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | ACTIVE |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| ДОВЖИНА | 207 mm (8.15") |
| DIAMETER | 142 mm (5,60 metros) |
| ВАГА | 0.87 kg (1.92 lbs) |
Feature
Характеристики Beam ISD710
• Схвалений тип Inmarsat
• Високоякісний морський корпус
• Активна антена
• Монтаж на стовпі / щоглі
• SMA/SMA
• Всеспрямований
• 12 місяців гарантії на ремонт або заміну