Beam LiteDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMLD)
In stock
- МОДЕЛЬ:
- LITEDOCK EXTREME
- ЧАСТИНА #:
- EXTRMLD
- ORIGIN:
- Китай
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 3-5 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-LiteDOCK-Extreme-Iridium
Телефон Iridium Extreme надійно фіксується в док-станції за допомогою простого механізму блокування, який можна вставити та вийняти одним натисканням кнопки. Він спеціально розроблений для того, щоб ви могли використовувати SOS-аварійний виклик, з вбудованою можливістю з'єднання GPS, що дозволяє підключити зовнішню GPS-антену до док-станції. Док також дозволяє використовувати бічний портативний роз'єм для гучного зв'язку для голосових дзвінків (вимагає, щоб клієнт використовував дротову гарнітуру, яка постачається в комплекті з телефонами Iridium 9575).
Beam LiteDOCK Extreme має USB-порт для передачі даних, зарядку телефону, інтегровану антену Iridium та GPS, що дозволяє постійно підключати всі антени та живлення до док-станції, готової до використання.
Ця док-станція розроблена для того, щоб бути "надзвичайно" економічною. LiteDOCK утримує супутниковий телефон Iridium 9575 Extreme, постачається з кріпленням RAM для легкого встановлення і розроблена для використання стандартних аксесуарів телефону Extreme для зарядки та дзвінків через гарнітуру з гучним зв'язком. Док також забезпечує легкий доступ до аварійної кнопки і через з'єднання антен Iridium та GPS може забезпечити дуже хороше покриття в приміщенні. Док також включає вбудовану антену для з'єднання GPS для підтримки зовнішньої GPS-антени. Таким чином, всі функції GPS-трекінгу Extreme та аварійні сповіщення повністю підтримуються в LiteDOCK.
Specifications
| МОДЕЛЬ | LITEDOCK EXTREME |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | EXTRMLD |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -30°C to 70°C (-22°F to 158°F) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ОСОБЛИВОСТІ | IRIDIUM CERTIFIED |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, CE COMPLIANCE, RoHS, ELECTRICAL SAFETY, C-TICK |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ШИРИНА | 82.2 мм (3.24 дюйми) |
| ВАГА | 0,375 kg (0,83 livre) |