Beam PotsDOCK Extreme Docking Station for Iridium 9575 (EXTRMPD)
In stock
- БРЕНД:
- BEAM
- МОДЕЛЬ:
- POTSDOCK EXTREME
- ЧАСТИНА #:
- EXTRMPD
- ORIGIN:
- Китай
- Warranty:
- 24 MONTHS
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 7-14 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Beam-PotsDOCK-Extreme-Iridium
PotsDOCK також підтримує використання додаткового компактного телефонного апарату BEAM Privacy, який можна прикріпити поруч з PotsDOCK для зручності, якщо це необхідно.
Док-станція має функцію зарядки телефону, USB-з'єднання для передачі даних, вбудовану антену, з'єднання даних та живлення, що робить можливим постійне підключення всіх антенних кабелів та живлення до док-станції, що робить її готовою до використання в будь-який час.
PotsDOCK Extreme CRADLE
. Надійно утримує телефон Iridium Extreme
. Міцний дизайн та конструкція
. Заряджає телефон Iridium Extreme, готовий до використання
. Вбудоване з'єднання антени, Iridium & GPS
. USB-з'єднання
POTS/RJ11
. Підтримує стандартні бездротові та дротові телефони (5 REN)
. Телефон POTS може працювати на відстані 600 м (2000 футів) від пристрою
. Легко інтегрується в систему PBX
. Дзвінки, зайнятість та тони набору
. Висока якість звуку
. Обробка номерів дзвінків та швидкий набір
ТРЕКІНГ
. Активація Quick GPS
. Інтерфейси до MyBuddy Extreme від BEAM
ПАНІКА/СПОВІЩЕННЯ
. Інтерфейси до веб-додатку MyBuddy на основі місцезнаходження від BEAM
. Додаткове підключення кнопки сповіщення
ІНТЕГРОВАНИЙ BLUETOOTH
. Bluetooth вбудований в док-станцію
. Bluetooth бездротове голосове з'єднання
ВБУДОВАНИЙ ДЗВІНОК
. Вбудований дзвінок для покращеного індикації дзвінка
ГОЛОС, ДАНІ, SMS, SBD
. Підтримує всі послуги Iridium голосу, даних, SMS та SBD
. Доступ до передплачених, післяплачених та дзвінків для екіпажу
ТЕЛЕФОН ДЛЯ ПРИВАТНОСТІ
. Підтримує додатковий телефон BEAM Privacy
. Автоматичний відповідь при виймання з чашки
ІНСТАЛЯЦІЯ
. Підтримує вхід живлення 9 - 32V DC
. Гнучка установка через універсальне кріплення
. Постачається з комплектом 100 - 240V AC
ЯКІСТЬ
. Професійний промисловий дизайн
. 2-річна гарантія на заміну для вашого спокою
. 100% фабричне тестування
. Повністю сертифікований, Iridium, RoHS, CE, AS/EN60950
Specifications
| МОДЕЛЬ | POTSDOCK EXTREME |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | EXTRMPD |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ТЕЛЕФОН |
| БРЕНД | BEAM |
| МЕРЕЖА | IRIDIUM |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | FIXED, МОРСЬКИЙ, АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | DOCKING STATION |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -20°C to 70°C (-4°F to 158°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -30°C to 85°C (-22°F to 185°F) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| СУМІСНИЙ З | IRIDIUM 9575 EXTREME |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING, GPS, SOS, BLUETOOTH |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | IRIDIUM CERTIFIED, EMC COMPLIANCE, RoHS, WEE, FLAME RETARDANT, SAFETY - SELV, ATMOSPHERIC PROTECTION |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85177900 |
| HEIGHT | 212 mm (8,35 pouces) |
| ШИРИНА | 82.2 мм (3.24 дюйми) |
| ГЛИБИНА | 75,9 mm (2,99 pouces) |
| ВАГА | 0,45 kg (1 livre) |
Feature
Beam PotsDOCK Extreme Features:
• Тонка компактна установка
• Інтегрована Bluetooth-з'єднання
• POTS/RJ11 інтерфейс, довжина кабелю до 600м/2000футів
• Можливість голосового зв'язку, SMS, SBD та комутованих даних
• Відстеження та SOS (через ручний телефон 9575)
• USB інтерфейс для даних
• Датчик аксесуара/запалювання
• Вхід живлення 9-32В постійного струму
• Включено адаптер змінного струму 110/240
• Конектори Iridium та GPS
• Сумісний з PABX (аналоговий)
• 2-річна гарантія на ремонт або заміну
What's included
Beam PotsDOCK Extreme Вміст коробки:
PotsDOCK Extreme
Адаптер живлення AC/DC
DC кабель живлення/набір запобіжників
Універсальний кронштейн для монтажу (RAM)
Посібник користувача
Швидкий стартовий посібник