Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00502)
BGAN ТЕРМІНАЛИ | ПЛАНИ | АКСЕСУАРИ | ОРЕНДА | ПІДТРИМКА
In stock
- БРЕНД:
- COBHAM
- МОДЕЛЬ:
- EXPLORER 325
- ЧАСТИНА #:
- 403721A-00535
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- SUBJECT TO AVAILABILITY
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-325
Cobham BGAN Explorer 325 Vehicular In Motion Satellite Internet System (403721A-00700)
Компактне голосове та широкосмугове рішення для транспортних засобів
Завдяки терміналу BGAN EXPLORER 325 ви можете миттєво підключитися до світу за допомогою голосу або даних через Inmarsat BGAN, навіть коли ваш автомобіль рухається.
Спілкування в дорозі гарантує вашу здатність виконувати роботу, а з EXPLORER 325 ви ніколи не залишитеся на зв’язку, навіть якщо ви рухаєтеся зі швидкістю до 200 км/год.
Швидке підключення
Він забезпечує передачу даних BGAN зі швидкістю до 384 Кбіт/с за стандартним IP-адресою та до 128 Кбіт/с потокового передавання, а також роботу під кутом висоти до 5° навіть під час швидкого руху по нерівній місцевості.
Скористайтеся перевагами швидкого з’єднання та впевненості, що його не буде перервано під час подорожей у суворих умовах.
Легко розгорнути
EXPLORER 325 настільки простий у розгортанні - просто розмістіть антену на даху автомобіля, підключіть її та свій ПК до терміналу, і у вас є концентратор мобільного зв'язку.
Ви можете практично миттєво опинитися у своєму офісі. Доступ до VPN, перегляд електронної пошти, перегляд веб-сторінок; із фіксованою ціною та без плати за роумінг під час перетину кордонів.
Компактна форма
При діаметрі 35 см, висоті 12 см і вазі всього 3,6 кг EXPLORER 325 має найменшу автомобільну антену BGAN на ринку.
Компактний розмір і ціна EXPLORER 325 відкриває нові можливості для спілкування в дорозі, включно з поїздами та вантажівками.
| Розміри (В/Ш/Г) | Трансивер: 41x231x278 мм Антена: 120/?350 мм |
| вага | Трансивер: 2,4 кг/Антена: 4,4 кг |
| Стандартний IP | до 384 кбіт/с |
| Стандартний голос | 4 кбіт/с |
| Преміальний голос | Аудіо 3,1 кГц, 64 кбіт/с (@висота >45?) |
Specifications
| МОДЕЛЬ | EXPLORER 325 |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | 403721A-00535 |
| GPU | 200 TOPS |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | COBHAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT BGAN |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| SURVIVAL TEMPERATURE | -40° to 80°C (-40° to 176°F) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| ШВИДКІСТЬ ДАНИХ | UP TO 240 / 384 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps, 128 kbps |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 31 (TERMINAL), IP 56 (ANTENNA) |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | INMARSAT LAND CLASS 11 TYPE APPROVAL (VEHICULAR), CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
What's included
Включено в систему
1. Повністю інтегрована антена з автоматичним відстеженням
- Колір: білий
- Вбудовані магнітні кріплення для кріплення антени
2. Наземний транспортний трансивер EXPLORER.
- Стандартний кабель Ethernet (2 м/6,6 футів)
- Набір для початку роботи - Короткий посібник, компакт-диск із посібниками
- Вхідний кабель 12/24 В постійного струму
- Антенний кабель, коаксіальний з роз'ємом TNC (2,7 м/8,8 футів)
3. IP-трубка Thrane, підключена до підставки та спірального кабелю.
Особливо для варіанту 403721A-00520:
- GNSS: тільки GPS - без підтримки Glonass, Beidou або Galileo
- Alphasat: працює в регіоні EMEA, але не підтримує розширені частоти L-діапазону Alphasat
Карта покриття Inmarsat BGAN

На цій карті показано очікування Inmarsat щодо покриття після комерційного впровадження четвертого регіону L-діапазону Inmarsat. Це не є гарантією обслуговування. Доступність послуги на межі зон покриття коливається залежно від різних умов.