Cobham Explorer 323 (403723A-00500)
BGAN ТЕРМІНАЛИ | ПЛАНИ | АКСЕСУАРИ | ОРЕНДА | ПІДТРИМКА
In stock
- БРЕНД:
- COBHAM
- МОДЕЛЬ:
- EXPLORER 323
- ЧАСТИНА #:
- 403723A-00500
- ORIGIN:
- Данія
- Warranty:
- 12 МІСЯЦІВ
- AVAILABILITY:
- USUALLY SHIPS IN 2-3 BUSINESS DAYS
- SKU:
- Thrane-BGAN-Explorer-323
Cobham BGAN Explorer 323
Компактне голосове та широкосмугове рішення EXPLORER 323 — це надкомпактний термінал BGAN для передачі голосу та даних у дорозі, ідеально підходить для PRISM PTT+.
Цільна система складається з комбінованого приймача та антени з комутацією променів із вбудованим Wi-Fi.
Незалежно від того, берете ви участь у гуманітарних операціях, вантажних чи залізничних перевезеннях, телемедицині чи службах екстреної допомоги, вам потрібне комунікаційне обладнання, яке легко розгортається, на яке ви завжди можете покластися. Незалежно від часу чи місця.
Миттєвий зв'язок
Просто розмістіть термінал на даху - він легко монтується за допомогою додаткових магнітних кріплень - і підключіть свій телефон до програми EXPLORER або увійдіть у бездротову мережу за допомогою ПК, щоб перетворити автомобіль на центр мобільного зв'язку.
Немає рухомих частин
Антена з перемиканням променів надзвичайно компактна та легка (лише 3,6 кг / 7,9 фунтів), ідеально підходить для транспортних засобів або поїздів у русі. Він розроблений для міцного та довговічного використання без рухомих частин.
Без роумінгу
BGAN пропонує мобільне широкосмугове підключення, куди б ви не були, за фіксованою ціною без плати за роумінг. З EXPLORER 323 ви знаєте свою вартість зв’язку незалежно від кількості кордонів, які ви перетинаєте.
Перший у своєму роді
Як ультрапортативний автомобільний термінал, EXPLORER 323 є першим терміналом зі схваленням типу Inmarsat Class 12, що дозволяє використовувати його як для M2M, так і для традиційної BGAN.
Specifications
| МОДЕЛЬ | EXPLORER 323 |
|---|---|
| ЧАСТИНА # | 403723A-00500 |
| GPU | 200 TOPS |
| ТИП ПРОДУКЦІЇ | СУПУТНИКОВИЙ ІНТЕРНЕТ |
| ЗОНА ВИКОРИСТАННЯ | GLOBAL (EXCEPT POLAR REGIONS) |
| БРЕНД | COBHAM |
| МЕРЕЖА | INMARSAT |
| СЕРВІС | INMARSAT BGAN |
| ТИП ВИКОРИСТАННЯ | АВТОМОБІЛЬНИЙ |
| ТИП АКСЕСУАРА | TERMINAL |
| РОБОЧА ТЕМПЕРАТУРА | -25°C to 55°C (-13°F to 131°F) |
| STORAGE TEMPERATURE | -40ºC to 85ºC (-40ºF to 185ºF) |
| OTHER DATA INTERFACES | 2X ETHERNET |
| ШВИДКІСТЬ ДАНИХ | UP TO 448 / 464 kbps (SEND / RECEIVE) |
| STREAMING IP | 32 kbps, 64 kbps |
| ПІДТРИМУВАНІ МОВИ | ENGLISH, CHINESE, FRENCH, GERMAN, PORTUGUESE, RUSSIAN, SPANISH |
| INGRESS PROTECTION | IP 66 |
| ЧАСТОТА | L BAND (1-2 GHz) |
| ОСОБЛИВОСТІ | PHONE, TEXT MESSAGING, INTERNET, EMAIL, FTP, VIDEO STREAMING, FoIP (FAX) |
| СЕРТИФІКАЦІЇ | CE COMPLIANCE, FCC, GMPCS |
| HARMONIZED TARIFF NUMBER | 85176200 |
| СУЗІР'Я | 3 СУПУТНИКИ |
| HEIGHT | 97 mm (3,82 pouces) |
| DIAMETER | 321 mm (12,7 mm) |
| ВАГА | 3,6 kg (7,9 livres) |
What's included
Включено в систему
- Повністю інтегрована антена та термінал
- Колір: білий
- Гібридний кабель для живлення 12/24 В постійного струму та Ethernet (6 м / 19,7 футів)
- Короткий посібник
- Шаблон свердління для кріплення
Карта покриття Inmarsat BGAN

На цій карті показано очікування Inmarsat щодо покриття після комерційного впровадження четвертого регіону L-діапазону Inmarsat. Це не є гарантією обслуговування. Доступність послуги на межі зон покриття коливається залежно від різних умов.